8 pazīmes, kas liecina, ka otra pusīte jūs krāpj (pēc privātdetektīvu datiem)

4. Kavēšanās darbā un iekrājumi visādam gadījumam

Tas var būt raksturīgi gan sievietēm, gan vīriešiem. Attaisnojums `priekšnieks aizkavēja` jau ir kļuvis par klasiku krāpšanas ābecē. Ja runa par naudu, tas vairāk attiecas uz vīriešiem, jo jaunā pasija taču jāpaēdina, jāpadzirda, jāizdancina – vai ne?

5. Biežas garastāvokļa maiņas.

Te karsts, te auksts. Vienu brīdi jūsu otra pusīte lidinās mākoņos aiz laimes, bet nākamajā jau melns kā negaisa mākonis. Tā ir vainas apziņa, kas ēd no iekšas un liek justies kā uz pulvera mucas.

6.Cits cilvēks

Pēkšņi ievērojat, ka jūsu otra pusīte kļuvis pavisam cits cilvēks.Tas, kurš agrāk dīvānu uz muguras turēja, tagad regulāri pazūd sporta zālē. Vai arī brīvdienas, kas agrāk bija abiem, tagad pēkšņi kļuvušas par personisko īpašumu vienam.

7. Noslēgtība

Tas var pārklāties ar citiem punktiem, bet uzticības zaudēšana – tas ir daudz nopietnāk nekā kavēšanās darbā vai jauns imidžs. Godīgums ir attiecību pamats. Godīgam cilvēkam nekas nav jāslēpj un nav jāmelo. Te nu ir jārīkojas ātri, uz karstām pēdām. Jums abiem tā būs labāk.

8. Intuīcija.

Parasti tāda piemīt dāmām, bet var gadīties, ka arī vīrietis jūt, ka `kaut kas nav tā kā vajag`. Nevajag ignorēt šos trauksmes signālus. Jūsu zemapziņa, jūsu dvēsele reti kļūdās, mēs vienkārši esam pārstājuši tai uzticēties. Uzklausiet savu iekšējo balsi.

Šīs pazīmes – tās nav ieteikums tūlītējām darbībām. Vienmēr vajadzētu trīs (labāk desmit reizes) padomāt, pirms turēt aizdomās savu otro pusīti. Un kur nu vēl celt apsūdzības. Vienkārši dažreiz mīlestība ir akla un cilvēks neredz acīmredzamo. Un tomēr draudzīgs padoms: `Sargājiet savas ģimenes, uzturiet tajās mīlestību, rūpējaties viens par otru, lai vārds `krāpšana` nekad netiktu izmantots jūsu ģimenes vārdu krājumā.`

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru