Andris Kivičs pārdzīvo par Lienes `pazušanu` pat piedzīvojis sirdslēkmi

Šovbiznesa zvaigzne un mūziķis Andris Kivičs sestdien no rīta soctīklos publicējis ne visai patīkamu ierakstu – viņu piemeklējusi sirdslēkme un aritmija”.

“Sirdslēkme, aritmija, sākās no rīta. Un deviņas dienas no Lienes ne vēsts. Es nesaprotu, kā var tā spīdzināt kādu, kuram agrāk tu katru rītu desmit mēnešus saki, ka mīli vairāk nekā vakar un nevari dzīvot bez viņa,” sūrojās mūziķis.

Kā zināms, viņa mīļotā Skulme, pretrunīgi vērtētā sabiedrības dāma Liene Skulme, viņu pametusi pēc vētrainiem konfliktiem, kuros, ja var ticēt radinieku teiktajam, Kivičs viņu tik smagi piekāvis, ka bijušas jāuzliek vairākas šuves.

Viņš gan ar sociālo tīklu palīdzību, gan ar »Vakara Ziņu« starpniecību aicina Lieni atgriezties mājās un ar viņu sakontaktēties. Andris ir ļoti nepatīkami pārsteigts, ka viņš tiek vainots vardarbībā un zvērīgā Lienes piekaušanā. Turklāt policijā pret Andri vērsušies Lienes radinieki, kas uzrakstījuši iesniegumu. Skaļais incidents sācies 19. septembra vakarā, kad Liene un Andris bijuši izklaides centrā «Bowlero».

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru