Bijusī darbiniece apgalvo – Jonathan SPA uzņēmuma vadītāja algojot nelikumīgi darbiniekus un nolamā darbinieci rupjībām

Pamatīgas diskusijas radījusi kāda situācija ap divām  jaunām sievietēm un Latvijā labi zināmo un augsti vērtēto Jonathan SPA kompleksu. 

Kāda bijusī darbiniece apgalvo, ka viņa algota nelikumīgi, kā arī publicējusi baisas saraksts ar Jonathan SPA vadītāju Alīnu. Tiesa, arī Alīna atbildi parādā nepaliek, un ir publicējusi savu notikušā atstāstu. Publicējam abu pušu viedokli, lai katrs pat var izspriest, kuram šajā situācijā ir taisnība.

Labvakar. Gribēju jūs pabrīdināt par iestādi
” Jonathan Spa Estate.”

Lasi arī: Gribētos paskatīties acīs tam cilvēkam, kurš aprēķinājis iztikas minimumu un minimālo algu!

Sāku strādāt ar 17.09. 2019 datumu, kā Trauku mazgātāja. Strādāju neoficiāli, jo neviens man nepiedāvāja pat līgumu parakstīt, esmu nepilngadīgā persona, ka arī biju nodarbināta neatbilstoši nepilngadīgas personas normai.

 

 

Nostrādāju līdz 24.10.2019, aizgāju no darba, jo attieksme pret mani, kā darbinieci bija drausmīga. Pienāca tā diena, 24.oktobris, kad aizgāju prom no darba, griezos pie priekšnieces ( Alīnas Rostovskas) lai izmaksā man naudu par nostrādātajām dienām.

Ar ko man atbildēja, ka vai es negribot atstrādāt pāris dienas bez maksas un, ka man vēl noņems – 50€, no algas, par to,ka jau vairs pēc 24.10. Nestrādāju tur, tādējādi uzsāku sarunu, kur sāka man stāstīt, visādas rupeklības, sāka teikt, ka nezin mani, kā personu, un darbinieki nav mani ne redzējuši, ne dzirdējuši , un protams sāka, rupji sūtīt 3 mājas tālāk. ( viss redzams attēlos)… Tā arī pie naudas labā ceļā neesmu nonākusi.

Sarakstoties attieksme bija šausmīga, vēlos lai zin, kāda attieksme ir pret darbiniekiem, kā arī pret cilvēkiem, kas dodas uz turieni atpūta, vai vienkārši paēst. Sūdzības biju dzirdējusi ļoti daudzas arī no cilvēkiem, kas bija tur apmetušies, un pašlaik visas sūdzības, kas tika dzirdētas ir apstiprinājušas. (Saraksti var redzēt attēlos). ✔ / Nauda atgriezta ar mokām, tikai izskanēja draudi šajā gadījumā. /

Lasi arī: Aizkrauklē sievietes dzīvo bailēs kāda vīrieša dēļ, kas draud nogalināt (+VIDEO)

Un šī pati vadītāja darbinieces telefona numuru pat ir izvietojusi por*o saitā!!!! Vai tas ir normāli?

Šķir otru lapu, lai izlasītu, ko par šo visu saka Johnatan Spa vadītāja Alīna

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru