Ciemos viņa pēkšņi zaudēja samaņu. Ieraugot viņas bikses, ārsti pateica, ka viņas dzīvība bija mata galā…

Skaistums prasa upurus! Sievietes, (jā un daži vīrieši arī) gatavi upurēt savu veselību riskam , lai izskatītos pievilcīgāk. Viena lieta ir, kad modes mīlētājs pieņem lēmumu apzināti, taču veselībai var nodarīt pāri arī pilnīgi nevainīgi, uz pirmo skatienu aksesuāri un apģērbu priekšmeti!

Izrādās, ka pieguļošas bikses var būt ļoti bīstamas veselībai! To uz savas ādas pārliecinājās 52 gadus vecā britu iedzīvotāja Džeina Pajlenca.

Tagad par šo draudu sieviete brīdina visus

Kādu rītu mūsu stāsta varone uzvilka bikses uz darbu. Džeina tajās pavadīja visu dienu, un vakarā, tādā paša izskatā, vēl aizgāja ciemos.

Sieviete bija lieliskā noskaņojumā, viņa priecājās un daudz dejoja, līdz sajutās ļoti slikti. No sākumā viņai sagriezās galva, bet pēc tam viņa zaudēja samaņu! Atnākot pie samaņas, viņa izsauca taxi un aizbrauca mājās. Sieviete domāja, ka viņas stāvoklis izsaukts noguruma dēl, taču no rīta vienalga bija slikti. Pie tam viņas kājas bija stipri piepampušas un neciešami sāpēja.

Džeina steidzami devās uz slimnīcu. Kad ārsti uzzināja vakardienas sīkumus uzreiz visu saprata. Izrādījās, ka sievietes mocību cēlonis bija viņas jaunie džinsi.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru