Citrons, sāls un pipari – labāki nekā jebkuras zāles! Tas Jūs atbrīvos no 9 problēmām!

Šīs lietas ne tikai lieliski noder kā salātu sastāvdaļas, bet arī kā līdzeklis pret slimībām. Patiesībā daudzi cilvēki ir atbrīvojušies no ikdienas problēmām ar to palīdzību. Šīs populārās zāles ir ļoti lētas, kā arī visas sastāvdaļas atrodas Jūsu mājās!

Sāpes rīklē – tas nomierina rīkli, vienkārši sajauciet 1 ēdamkaroti citrona sulas, ½ tējkarotes melno piparu un 1 tējkaroti sāls ar siltu ūdeni stikla traukā. Var skalot rīkli un noder klepus profilaksei.

Apgrūtināta elpošana — tas palīdzēs iztīrīt degunu. Sajauciet vienādās daļās piparus, kanēli, ķimenes un kardamonu piestā. Tas ir lielisks maisījums, kas liks Jums šķaudīt, tādējādi iztīrot degunu.

Atbrīvojaties no akmeņiem žultspūslī — tās ir nogulsnes no šķidruma rūgšanas žultspūslī, nevis akmeņi pēc būtības. Tie bloķē gremošanu un izraisa sāpes. Tos var izņemt ķirurģiski.
Turklāt, tos var izņemt dabiskā ceļā. Uztaisiet maisījumu no 3 daļām olīveļļas, citrona un pipariem proporcijā 3: 1: 1.

Čūlas — lai apārstētu čūlas mutē, sajauciet 1 ēdamkaroti Himalaju rozā sāls siltā ūdenī un izskalojiet muti. Tas nogalinās baktērijas un ātrāk apārstēs brūces.

Lai atbrīvotos no liekā svara — izdzeriet maisījumu no ¼ maltu piparu, 2 ēdamkarotēm citrona sulas un 1 ēdamkaroti medus, izšķīdinātus siltā ūdenī, lai paātrinātu vielmaiņu. Polifenoli citronā ar apturēt svara pieaugumu un uzlabot vielmaiņu un insulīna ražošanu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru