`Dāmas, savaldiet savas meitas!` 16 gadus veca dēla tēva dvēseles kliedziens

Vīrietis esot ilgi pacietis, taču vairs nav spēka sevi saturēt. Kur gan dodas šī pasaule?

Kāds vīrietis, kura dēlam nesen palika 16 gadi, savā lapā publicēja dusmu pilnu ziņu, kuru interneta lietotāji nevērtēja viennozīmīgi labi.

Saprotams, ka mūsdienu jaunatne ir daudz aktīvāka, daudz pašpārliecinātāka, viņiem nepietrūkst ne ietiepības, ne drosmes, taču šis vīrietis uzskata, ka pieklājības un manieres normas viņiem kļuvušas zemākas par zemu. Dēls jau ir liels, viņam ir meitene. Turklāt lielākā daļa bilžu zēna profilā ir tieši kopā ar viņu. Uzreiz redzams, ka zēns nav vientuļš. Taču katru dienu, teju jebkurā diennakts laikā, viņam raksta citas meitenes.

Vīrietis jau sen teica savam dēlam, ka jācenšas viņām maigi pasniegt to, ka viņām nekas nespīd. Taču savas audzināšanas vai citu iemeslu dēļ, zēnam ne visai labi tas padodas, jo meitenes tā arī turpina viņam bāzties virsū.

Vīrietis nolēma ņemt šo visu savās rokās un censties paziņot tām jaunajām dāmām, kurām vecāki to nav iemācījuši, atklājot visu patiesību viņu mātēm par šo traģisko situāciju.

“Meitenes ļoti patvaļīgiem tekstiem piedāvā pašas sevi. Citiem vārdiem sakot – mazgadīgās meitenes ir gatavas uz jebkādām attiecībām svešu ar svešiem vīriešiem vai zēniem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru