Diānas Zandes lekcija par mazuļu miegu

Piektdien, 14. jūnijā, plkst. 17.00 Pārventas bibliotēka aicina apmeklēt psiholoģes Diānas Zandes lekciju “Veselīga miega ieradumu veidošana bērnam”. Bezmaksas pasākums notiek programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros.

Cilvēki miegā pavada apmēram trešo daļu dzīves, bet mazuļi pirmajos dzīves gados noguļ turpat pusi diennakts. Miegs ir ārkārtīgi svarīgs process ikvienā bērna augšanas posmā, jo miegā mazuļa smadzenes apstrādā dienā iegūto informāciju un ķermenis atpūšas.

Piecu bērnu māmiņa, psiholoģe un psihoterapeite Diāna Zande uzskata, ka par bērna miega ieradumu veidošanu ir atbildīgi vecāki. Viņu fiziskā un emocionālā labsajūta ietekmē to, vai mazulis naktī mierīgi guļ, vai arī regulāri mostas un ir jāmierina.

Tikšanās laikā jaunie vecāki saņems atbildes uz jautājumiem par veselīgu miega ieradumu veidošanu dažādos bērna vecuma posmos, uzzinās kā risināt ar bērna miegu saistītas problēmas, kā saprast, vai mazulim nāk miegs, kā veidot gulēšanas rituālu, vai nēsāt mazuli rokās pirms miedziņa, vai mācīt viņam aizmigt un gulēt savā gultiņā, un no kāda vecuma to darīt.

Diāna Zande ir psiholoģijas zinātņu doktore (ieguvusi doktora grādu klīniskajā psiholoģijā), kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, pasniedzēja Latvijas universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē, praktizē Diānas Zandes psihologu praksē.

Iepriekšēja pieteikšanās uz lekciju 14.jūnijā plkst.17.00 Pārventas bibliotēkā nav nepieciešama, laipni gaidīti visi interesenti!

Turpinot programmu “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta”, Ventspils bibliotēka piedāvā lekcijas un nodarbības, kuru tematiku ierosinājuši mazuļu vecāki. Šogad, īstenojot programmu, plānotas trīs D.Zandes lekcijas, kā arī vairākas citu pasniedzēju nodarbības.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru