Dzīvē tā notiek: `Kamēr viņa gulēja slimnīcā, dēls pārdeva dzīvokli un pazuda`

Mūsdienās ir sajūta, ka viss ir pilnīgi apgriezies kājām gaisā. Cilvēki ir palikuši ļaunāki, riebīgāki un mantkārīgāki. Šodien vēlamies jums pastāstīt par patiesu dzīves notikumu, kas notika starp vienu māti un dēlu. Stāsta nodaļas medmāsa Anna (vārds mainīts).

`Es strādāju vienā no Rīgas slimnīcām par medmāsu onkoloģijas nodaļā. Pie mums tika nogādāta gados veca kundze ar leikēmiju. Kundze bija ļoti jauka, protams kā jau veciem cilvēkiem, viņai arī patika papļāpāt. Mēs ar viņu pat sadraudzējāmies un katru reizi, kad nācu likt sistēmu, viņa pilnīgi staroja no laimes, mani ieraudzījusi.

Tomēr, viss nebija tik labi kā liekas. Sākumā pie viņas nāca dēls, izskatījās diezgan pieklājīgs un labi ģērbies vīrietis. Viņš veda viņai visādus gardumus, drēbes un visādas citas lietiņas. Nākamajā manā maiņā, vīrietis atnāca atkal un es tieši biju ieradusies likt otro sistēmu kundzei un dzirdēju viņu sarunu:

– Sveika māt! Klausies, ir tāda lieta…

– Vai kas atgadījies dēliņ?

– Nu tu tikai nedomā neko sliktu par mani. Mēs šeit ar sievu padomājām, tev dzīvoklis stāv tukšs, pārsvarā tu atrodies slimnīcā. Tu atveseļosies un nāksi pie mums dzīvot. Mazbērni būs ļoti priecīgi un dzīvokli mēs pārdosim.

Izņēma papīrus un teica, lai parakstās:

– Es visu esmu izdomājis, uzticies man mammu. Kā mēs redzēsim uzlabojumus, tu varēsi braukt pie mums.

– Labi dēliņ, tu zini kā es jūs visus ļoti mīlu. Es parakstīšu.

Protams es neatceros tieši vārds vārdā visu sarunu, bet izklāstīju apmēram. Dēls devās projām apsolot, ka atnāks rītdien. Pēc trīs dienām, kad atkal bija mana maiņa, kundze stāvēja pie palātas loga un žēli raudāja. Protams, es devos apjautāties, kas ir noticis un viņa sāka man stāstīt:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru