FOTO: Laurim Reinikam un viņa tēvam Vjetnamā nelika mieru vietējās `mau*as`

Mūziķis Lauris Reiniks nule kā atgriezies no ceļojuma uz Vjetnamu, kur devās kopā ar tēvu Artūru un vēl diviem draugiem. Reinika tētis izdevumam “Privātā Dzīve” pastāstījis arī kādu visai amizantu atgadījumu no vīru brauciena.

Artūrs Reiniks izdevumam atklāja, ka Vjetnamā tikuši noturēti par seksa tūristiem. “Līdz šim domāju, ka pasaulē lielākā seksa valsts ir Taizeme, taču tagad, manuprāt, īpaši daudz neatpaliek Vjetnama.”

Atpūtniekiem bija radušās problēmas ar naudas izņemšanu no bankomāta, kad vīriem palīdzību piedāvājusi kāda dāma. Tāpat sieviete zinājusi kādu labu vietu, kur visiem kopā paēst vakariņas: “Domājām – sirdscilvēks, lai ved! (..) Tā mēs ēdām, un pie galda piesēdās vēl viena meiča, otra… Tikai tad sapratām, ka meiča draudzenēm sūtījusi zīmes un esam noturēti par seksa tūristiem, kas izgājuši medībās.”

Viņš turpina: “Lai kā centāmies paskaidrot, ka gribam tikai paēst, meičas mierā nelikās. Sāka pat rādīt savas pikantās bildītes telefonos…”

“Ātri samaksājām un mukām prom. (..) Kad krietnu gabalu bijām nogājuši viesnīcas virzienā, pamanījām, ka meičas mums seko. Izmetām pāris līkumu, iegājām veikalā un stulbi blenzām uz precēm, kuras netaisījāmies pirkt. Un tikai tad mēs zaudējām meiču interesi,” pieredzes stāstā dalījās mūziķis.

Avots: patv.live

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru