FOTO: Maira Brieža publicētā bilde saceļ pamatīgu skandālu sociālajos tīklos

Tāpat kā daudzi citi rīdzinieki un pilsētas viesi, policists un bokseris Mairis Briedis saskāries ar to, ka taksometrs no lidostas «Rīga» izmaksā daudz vairāk nekā ierasts.

Savos īsajos stāstos sociālajā tīklā “Instagram” viņš dalījies ar drauga foto, kurā redzams, ka viņa brauciens ar taksi Rīgā…

 

… izmaksājis vairāk nekā 50 eiro.

“Lieliska reklāma pilsētai – sparinga partneris, ielidojot Rīgā, par taksi no lidostas līdz centram samaksāja 56,41 eiro! Paldies par sakārtotu nozari, Satiksmes ministrija,” komentēja sportists.


Brieža menedžeris Raimonds Zeps portālam TVNET pastāstīja, ka sparinga partneris iekāpis taksometrā, kas atradās pirmais rindā. Taksometru vadīja sieviete, kura viņu nogādāja centrā par neadekvātu summu.

“Mums ir jāsedz sparinga partnera izdevumi. Kad viņš deva mums čeku, bijām pārsteigti. Pa telefonu vēl runājām, ka summai vajadzētu būt kādiem 20 eiro,” pastāstīja Zeps.

Sparingpartneris lidoja no Lielbritānijas. Kā norādīja menedžeris, bokseris laikam nepadomāja par valūtas kursu – cik ir viens eiro attiecībā pret britu mārciņu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru