FOTO: pašmāju šova zvaigzne Violeta jau 8 mēnešus nedzer un ir pārsteidzoši izmainījusies!

Pašmāju šova “Lauku sētas” zvaigznes pēc uzmirdzēšanas ekrānos steidz pievērst sev uzmanību ar skandāliem un ballītēm, bet Dānijā dzīvojošā zvaigzne Violeta Stepanova ir nolēmusi kardināli mainīt savu ikdienas dzīvi.

Kopš 2019. gada sākuma viņa pieņēma lēmumu pilnībā atteikties no alkohola, un kopš tā laika ne reizi vairs alkoholisko dzērienu nav mēģinājusi. Attiecīgi gan pašsajūtas līmenī, gan morāli ir krietni jūtami uzlabojumi.

Dzīve iet tikai uz augšu un tā bija labākā gada apņemšanās. Līdz ar atteikšanos no grādīgajiem dzērieniem strauji uzlabojusies Violetas dzīves kvalitāte un izskats.

”Šo astoņu mēnešu laikā, atsakoties tikai no alkohola, esmu atbrīvojusies no apmēram 9 kilogramiem. Jā, viens ir kalorijas, kas ir alkoholā, bet otrs – tā vietā, lai brīvdienās mocītos paģirās, es varu darīt ko aktīvu – pastaigas svaigā gaisā, izbraucieni ar riteni,” stāsta ”Lauku sētas” zvaigzne.

Viņa atzinās, ka vēlējās sākt mīlēt savu ķermeni un savu organismu. Pirmās nedēļas, protams, nebija vieglas, jo organisms bija pieradis pie kaitīgās vielas. Bet tiklīdz tika pārkāpta robeža, tā uzreiz varēja just efektu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru