FOTO: remonts pa lēto! Vīrietis no veca grausta pārtaisi savu mitekli par īstu sapņu māju!

Daudziem no mums kapitālais remonts kļūst par smagu pārbaudījumu, kurš ievelkas uz gadiem un pat uz desmitgadēm. Bet mūsu šīs dienas stāsta varonis nodemonstrēja, ka, ja labi grib, tad pat graustu var pārveidot par ērtu mājokli pavisam īsā laikā.

Vitālijs Bališevs no Baltkrievijas pamanījās visu remontu no un līdz paveikt 5 mēnešos, iztērējot tam tikai 6000 eiro. Vīrietis labprāt dalās pieredzē ar draugiem, piebilstot, ka galvenais ir kārtīgi saplānot darbus.

Vispirms viņš sastādīja paredzamo izdevumu sarakstu. Tas noderēja visa darba procesa laikā – Vitālijs pastāvīgi ar to salīdzināja savus pirkumus, tas ļāva ieekonomēt ievērojamu summu.

Jaukt un tad būvēt

Pats remonta process sākās ar veco konstrukciju nojaukšanu. To izdarīt nebija vienkārši. Pēc vīrieša vārdiem, tikai vannas istabas grīdas līstu noņemšana lika viņam pārklāties ar aukstiem sviedriem. Tās turējās tik stipri, ka šķita, ja nepaveiksies, sabruks visa māja. Lai kā nu tas bija, minskietis to paveica pats, tādējādi ietaupot ne mazāk par tūkstotis eiro.

Nākamais posms bija logi. Vecos varēja tikai izmest atkritumos, bet to vietā nopirkt jaunus un uzstādīt tos. Tā arī viņš izdarīja. Logiem aizgāja 680 eiro, bet par to viņš ne mirkli nenožēloja.

Elektrība

Tā īpašas problēmas nesagādāja. Čaklais dzīvokļa saimnieks noņēma visas vecās rozetes un slēdžus, salika jaunus, pievienoja vēl dažus virtuvei un pat nomainīja automātu kāpņu telpā.

Santehnika un cauruļvadi

Īstās problēmas sākās, kad ķērās pie santehnikas un caurulēm. Pie speciālistiem viņš vērsās tikai tad, kad vajadzēja uzstādīt skaitītājus. Līdz ar tiem meistars uzstādīja arī jaunu dvieļu žāvētāju. Bet caurules Vitālijs mainīja pats.

Izvēloties vannu, dzīvokļa saimnieks noraidīja akrila vai tērauda konstrukcijas, to vieta izvēloties laika pārbaudi izturējušo čugunu. Tā izmaksāja viņam 170 eiro.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru