Garšīgas un veselīgas brokastis, kuras 100% izvada toksīnus un palīdz zaudēt 5 kg mēnesī

Regulāri ēdot šīs brokastis, jūs jutīsiet veselības uzlabojumus, jo tās izvada kaitīgas vielas, attīra zarnas, stiprina imūnsistēmu, uzlabo gremošanu, kā arī piešķir ādai skaistumu.

Šīs brokastis tiek uzskatītas par noderīgām, jo tās palīdz sadedzināt ķermeņa taukus, zaudējot no 3 līdz 5 kg liekā svara mēnesī.

Lasi arī: Mājā, kurā bieži slimo, noteikti jābūt šim augam! Obligāti!

Sastāvdaļas:

*2 ēdamkarotes auzu pārslu
*300 ml jogurta ar zemu tauku saturu
*3 žāvētu plūmju gabali
*1/3 tējkarotes kakao pulveris
*1 tējkarote sasmalcinātu linsēklu

Pagatavošana:

Svarīgi gatavot brokastis vakarā, nevis no rīta. Ir nepieciešams apliet žāvētas plūmes ar verdošu ūdeni, pēc tam 10 minūtes pārklāt ar vāku. Auzu pārslas, sasmalcinātas linsēklas un kakao aplej ar jogurtu bez taukiem. Tad jums jānokāš ūdens no žāvētām plūmēm un jāgaida, līdz tās atdziest. Pēc tam smalki sasmalcina un žāvētas plūmes pievieno pārējām sastāvdaļām. Tālāk ievieto ledusskapī, uzliek vāku.

No rīta izņemiet no ledusskapja 30 minūtes pirms lietošanas. Pirmajās dienās var būt diskomforts, bet tad pieradīsiet. Pēc 7 dienām jūs pamanīsit pozitīvu rezultātu.

Lasi arī: Nepieņem šādas dāvanas! Tās TEV atnesīs neveiksmi! Esi uzmanīgs!

Uzmanību: rakstā sniegtā informācija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem. Pirms rakstā aprakstīto ieteikumu piemērošanas ieteicams konsultēties ar speciālistu (ārstu).

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru