Iedzīvotāji no 63 gadu vecuma aicināti pievienoties bezmaksas vingrošanas nodarbībām

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti pilsētas iedzīvotājiem, kā arī atsaucoties uz lielo pieprasījumu, Liepājas pilsētas pašvaldība no 14. maija organizēs bezmaksas vingrošanas nodarbības personām, kuru vecums ir 63 un vairāk gadu.

Nodarbības norisināsies otrdienās pl. 16.00 koncertzāles “Lielais dzintars” Civita Nova zālē (6. stāvā). Nodarbības ilgums ir viena stunda, un tās vadīs trenere Sintija Dance.

Nodarbības plānotas zemā intensitātē ar mērķi izkustināt locītavas, trenēt lokanību un līdzsvaru, koordināciju, veikt vispārēju ķermeņa izkustināšanu, veicinot fizisko un garīgo labsajūtu. Nodarbību mērķis ir stiprināt dziļo muskulatūru, īpaši vēršot uzmanību muguras pareizai izkustināšanai un tās veselības uzturēšanai. Trenere nodarbību laikā piedāvās arī vingrinājumus, kas tiks izpildīti, sēžot uz krēsla.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzmanību vingrošanas grupas dalībniekiem, vietu skaits grupā ir ierobežots, tāpēc aicinām iedzīvotājus iepriekš pieteikties pie treneres Sintijas pa tālruni: 20 034 240. Viena persona nodarbībās var piedalīties trīs mēnešus.

Atgādinām, ka nodarbības personām, kuru vecums ir 54 un vairāk gadi, norisinās ceturtdienās pl. 18.00 biedrības “Dižvanagi” nodarbību zālē, K. Barona ielā 14. Šīs nodarbības vada instruktores Ilze Jēče un Zane Frickausa. Ja dalībnieks jau ir pieteicies un darbojas šajā grupā (54+), otrajā vecuma grupā (63+) priekšroka tiks dota pavisam jauniem dalībniekiem konkrētajā vecuma grupā.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni 6 34 04 747 vai rakstot veseliba@liepaja.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru