Informēs par Bērnu slimnīcas fonda paveikto un nākotnē plānoto

Otrdien, 4.jūnijā plkst. 12:00, iezīmējot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 120. jubileju, aicinām jūs piedalīties mediju pasākumā, kurā informēs par Bērnu slimnīcas fonda paveikto un nākotnes prioritātēm. Pēc preses konferences aicinām piedalīties Bērnu slimnīcas dārza svētku piecgades svinībās, kas par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai norisināsies Bērnu slimnīcas teritorijā.

Pasākumā Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa informēs par Bērnu slimnīcas fonda paveikto piecu gadu laikā, īstenotajām iniciatīvām un to nozīmi Latvijas bērnu atveseļošanās procesā. Tāpat pasākuma laikā tiks informēts par Bērnu slimnīcas fonda nākotnes perspektīvām un mērķiem, kas palīdzēs nodrošināt kvalitatīvāku kā arī mūsdienīgāku bērnu atlabšanu un ārstēšanu. “Maxima Latvija” pārstāvis informēs par atbalstu Bērnu slimnīcas fondam piecu gadu sadarbības laikā. Pasākumā piedalīsies arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, kura jau iepriekš ir sniegusi atbalstu Bērnu slimnīcas fonda organizētajiem projektiem.

Pēc preses konferences būsiet laipni aicināti apmeklēt Bērnu slimnīcas Dārza svētkus, kas nu jau piekto gadu tiek organizēti par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai mazajiem pacientiem, viņu vecākiem un slimnīcas personālam.

Dārza svētku programmā paredzētas ne vien veselīgas pusdienas no 17 dažādiem restorāniem, bet arī spēles un sportiskas izklaides kopā ar Latvijas basketbola izlases spēlētājiem, “Dinamo Rīga” hokejistiem un Latvijas vieglatlētikas savienības aktivitāšu kompleksu bērniem “Kids Athletics” un citas izklaides.

Preses konference un Dārza svētki norisināsies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, Vienības gatvē 45, pie Vecāku mājas Bērnu slimnīcas teritorijā.

Būsiet mīļi gaidīti ciemiņi!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru