Īsts mūsdienu varonis. Teju 100 gadu vecs dakteris atsakās iet pensijā, lai ārstētu koronavīrusa pacientus. Tā tik ir pašaizliedzība!

Vecāka gadagājuma ārsts no Francijas, kuram drīz būs 99 gadi, turpina strādāt, neraugoties uz to, ka ir pakļauts paaugstinātam riskam saistībā ar COVID-19 pandēmiju.

Kristians Šenē veselus 70 dzīves gadus ir veltījis medicīnai. Vīrietis ir kvalificēts ģimenes ārsts, kurš katru dienu pieņem pacientus labi pazīstamā Parīzes klīnikā. Ievērības cienīgs ir fakts, ka dakteris ir gatavs konsultēt visus, tostarp cilvēkus no trūcīgām ģimenēm, kuri nespēj samaksāt par medicīniskajiem pakalpojumiem.

Šenē vienmēr ir bijis uzticīgs izvēlētajai profesijai un sekojis Hipokrāta zvērestam. Cienījamais vecums arī tagad neliedz Šenē kungam teicami veikt savu darbu un glābt cilvēku dzīvības.

Kādu laiku vīrietis strādāja klīnikā, kas atrodas vienā no lauku Francijas rajoniem, jo tieši attālās valsts vietās ārstu trūkums bija jūtams īpaši spēcīgi. Vēlāk izrādījās, ka daži pacienti, kuri bija pabijuši vizītē pie pašaizliedzīgā mediķa, inficējušies ar koronavīrusu, un viņam nācās kādu laiku pavadīt karantīnā. Par laimi, viņš pats ar šo nāvējošo sērgu nesaslima.

 

Lasi arī: Kurā mēnesī piedzima meitene, tāds arī ir viņas raksturs! Puišiem arī tas jāzina!

Patlaban Šenē atkal pieņem pacientus. Lai arī kolēģi domāja, ka viņš dosies pelnītā pensijā, vīrietis turpina pilnvērtīgi strādāt. Ārsts atzīst, ka, iespējams, viņam vajadzētu mazāk laika veltīt darbam un vairāk atpūtai, ņemot vērā viņa solīdo vecumu.

Tomēr tagad tas ir pilnīgi neiespējami, jo Francijā nav pietiekami daudz speciālistu, kas spētu ārstēt koronavīrusa pacientus. Tādējādi simtgadnieks katru dienu turpina īstenot savu mediķa misiju. Tas ir apbrīnojami!

Francija ir viena no valstīm, kuru koronavīruss skāris vissmagāk – svaigākie .worldometers.info dati rāda, ka šajā Rietumeiropas valstī no Covid-19 miruši teju 25 tūkstoši cilvēki, bet 167 tūkstoši ir inficēti.

 

Padalies ar šo rakstu, lai šis neatlaidīgais ārsts tiktu pamanīts!

Avots: joinfo.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru