Jauniete ar kopā saaugušām uzacīm defektu pārvērš par efektu. Tagad viņa nespēj atkauties no puišu uzmanības!

Kopenhāgenā dzīvojošā 18 gadus vecā jauniete vārdā Sāra Marija Klārka tāpat kā viņas vienaudzes pastāvīgi apmeklēja kosmetologu, lai viņai būtu lieliska sejas āda un neatpaliktu no citām meitenēm. Pēc savas profesijas Sāra ir grima māksliniece, tāpēc ļoti labi zina, kas jādara, lai izskatītos pievilcīgi.

 

Bet kādā brīdī jaunā sieviete saprata, ka kosmetologa apmeklējumi, kuru laikā viņa arī regulāri izraustīja savas kopā saaugušās uzacis, prasa ne tikai daudz naudas, bet arī laiku. Un tāpēc, aplūkojot mūsdienu modeles, kas nokrāso uzacis tā, lai tās izskatītos daudz biezākas, viņa nolēma turpmāk saglabāt savu dabisko izskatu.

Iepriekš jaunietes mamma visu laiku mudināja meitu beigt sevi mocīt un ļaut uzacīm augt dabiski. Arī pati Sāra par to bija domājusi jau gadiem ilgi, taču sadūšojās īstenot vien pērnā gada martā.

Sākumā Sārai bija mazliet savādi skatīties uz savu atspulgu spogulī, bet laika gaitā viņa sāka pie tā pierast. Un tad, kad jaunajai dāmai vairojās pārliecība par sevi, viņa sāka publicēt internetā fotogrāfijas, kurās redzama ar kopā saaugušām uzacīm.

Viņu pamanīja modeļu aģentūras un sāka piedāvāt darbu. Sāra tikai priecājās par šādu iespēju.

Tagad viņa ir diezgan slavena Dānijā un nevar vien atkauties no puišu uzmanības.

Iepriekš Sāra veica uzacu izraustīšanu vismaz reizi nedēļā, bet pirms gada atteicās no šīs procedūras. Kopš tā laika fotogrāfi burtiski apber viņu ar lūgumiem kļūt par viņu modeli, bet daudzi vīrieši sociālās saziņas vietnēs pauduši, ka “darītu visu”, lai tikai varētu ar viņu satikties un uzaicinātu uz randiņu.

Lai gan vairāki cilvēku Sārai internetā un reālajā vidē joprojām velta negatīvus komentārus, viņa mudina arī citas sievietes lepoties ar uzacu formu, kādu tām devusi daba.

Avoti: dailymail.co.uk, prostolike.net

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru