Kāds latvietis uztaisījis sev pamatīgas nepatikšānas Īrijā! Piespriests cietumsods …

Edgars Minčonoks, pie kura 2018. gada 19.aprīlī atrastas narkotikas ar nosaukumu metamfetamīns un kaņepju sveķi, atzīts par vainīgu narkotisko vielu izplatīšanā, atsaucoties uz Irish Examiner raksta Baltic-Ireland.ie.

Minčonoks kārtības sargiem atzinies, ka metamfetamīns bijis domāts izplatīšanai, bet kaņepes – tikai personīgai lietošanai.

Minētajā dienā, veicot dzīvokļa pārmeklēšanu, Garda dažādās vietās atrada narkotiskās vielas – 7,5g un 81,4g metamfetamīnu, kura vērtība pielīdzināma vairāk nekā 5000€, un kaņepju sveķus, kuru aptuvenā vērtība ir 243€.

Edgaram Minčonokam kurš ir 30 gadus vecs jau ir vairākas reizes sodīts, tajā skaitā par transportlīdzekļa vadīšanu diskvalifikācijas laikā, ieroču glabāšānu un pat uzbrukumu, kas nodarījis kaitējumu. Šoreiz tiesa piesprieda 8 mēnešus ilgu cietumsodu par narkotisko vielu tirdzniecību vai piegādāšanu, vēl 60 dienas par mazāka daudzuma metamfetamīna glabāšanu un 300€ sodu par kaņepju glabāšanu.

Edgars Minčonoks Īrijā dzīvo jau 10 gadus, sākotnēji viņš strādājis zivju fabrikā Bantry, bet pēdējā laikā bijis uzņēmuma Cork Plastics darbinieks.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru