Kārtējais šoks par vienaldzību. Braucu ar Rīgā ar mikriņu, pieturā iekāpj sirma kundze ar maisiņu rokā un tad sākās…

Pavisam nesen Facebook vietnē Ilona padalījās ar pieredzi par vienaldzīgo attieksmi Rīgas mikroautobusu satiksmē.

Ilona raksta:

“Kārtējais šoks par vienaldzību 🥺 Braucu ar Rīgas mikroautobusu satiksmes minibusu uz P.Stradiņa slimnīcu. Pieturā iekāpj sirma kundze ar maisiņu rokā. Pirms viņa paguvusi apsēsties, vadītājs strauji uzsāk braukt un kundze, cenšoties pieķerties pie roktura, zaudē līdzsvaru… īss izmisuma brīdis, kliedziens un viņa nokrīt, atsitoties pret sēdekļiem.

Nokrīt un guļ. Apkārt sēdošie skatās. Vadītājs pagriežas, sašutis apjautājas, vai viss kārtībā un sāk kliegt uz viņu. Pārējie turpina vērot- sirmgalve sēž uz grīdas, vadītājs kliedz 😡

Izspraucos no aizmugures sēdekļa, pieceļu sirmgalvi, iesēdinu sēdeklī, kopā ar citu kundzi gados, savācam izbirušās mantas – cepumu maisiņi, dokumentu vīstoklītis, mutautiņš. Plānais maisiņš saplīsis, otra kundze atrod citu, kurā salikt mantas. Vadītājs turpina vervelēt, lai viņa piesprādzējas.

Piesprādzēju kundzi saprotu kā tā sanāca- viņai ir tikai viena roka… 😔 Kundze sēž klusu, viņai birst asaras, palūdz man kabatlakatiņu.

Lasi arī: `Meitene līdz slimnīcai nenonāks, atvadieties šeit…` Stāsts liek sirdij sažņaugties!

Šoferis ik pa laikam pagriežas un sabrēc, ka esot tak JĀTURAS, pat neapjautājoties, vai nevajag palīdzību, jo kritiens bija smags. Apskatīju, – nobrāzts veselās rokas elkonis, kundze klusu turpina raudāt. Daļēji no sāpēm, šoka, bet arī no aizvainojuma.

Runāju ar viņu, pieturā palīdzu izkāpt, bet pašai kaklā asaru kamols, gribas raudāt 😓 Kā tā- invalīds ir pakritis, bet tā vietā, lai noskaidrotu, kā jūtas, uz viņu tiek KLIEGTS!! 😡😢. KĀ šādi cilvēki var strādāt maršrutā, kurš ved uz SLIMNĪCU??!”

Avots

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

 • <cite class="fn">andris.glazenaps@Delfi.lv</cite>

  Nevaru saprast labi sofers idiots bet ko ta pasazieri klusejaaa

 • <cite class="fn">Andris</cite>

  Un vel kas to soferi ar kaju pa vienu vietu un no latvijas ara

 • <cite class="fn">Eriks.</cite>

  Vai tad nevaidzeja vecai kundzei piepalidzet?Visi tikai novero kas talak notiksies.

 • <cite class="fn">dxsad</cite>

  ar bija ta elkonis vnk saskrapets brauc ka idioti

Pievienot komentāru