Latvijas Biatlona federācijas informācija medijiem

Saistībā ar pēdējās dienās izskanējušo informāciju presē par Korupcijas Novēršanas un apkarošanas biroja darbībām saistībā ar Latvijas Biatlona federācijas prezidentes Baibas Brokas aizturēšanu (10.07.2019. izskanējušo informāciju par atbrīvošanu), Latvijas Biatlona federācija sniedz visu nepieciešamo informāciju pēc attiecīgo dienestu pieprasījuma.

Latvijas Biatlona federācija nodrošina sporta veida attīstību Latvijā, jauniešu, junioru un pieaugušo izlašu dalību starptautiskās sacensībās, kā arī sedz ar mācību treniņu procesu un sacensībām saistītos izdevumus.

Sakarā ar valsts līdzekļu nepietiekamību sporta jomā sporta federācijām, tajā skaitā Latvijas Biatlona federācija katru gadu uzrunā vairākus desmitus potenciālos atbalstītājus (uzņēmumus), un esam pateicīgi visiem, kas snieguši finansiālu atbalstu biatlonam. Šie finanšu līdzekļi nepieciešami, lai nodrošinātu iespēju sportistiem trenēties, piedalīties sacensībās un sasniegt augstvērtīgus rezultātus.

Bez šiem finanšu līdzekļiem biatlons un sports kopumā Latvijā nevarētu pastāvēt un sportistiem nebūtu iespēja sagatavoties sacensībām un nest Latvijas vārdu pasaulē.

Aktīva Latvijas Biatlona federācijas valdes, tajā skaitā prezidentes Baibas Brokas darbība ir nodrošinājusi pēdējo piecu gadu laikā iespēju Latvijas izlasei piedalīties visos 50 Pasaules kausu etapos, vismaz 30 IBU kausu etapos, visos Pasaules Jauniešu un junioru čempionātos.

Visi saņemtie ziedojumi ir izlietoti tikai mācību treniņu procesa, sacensību un ar to saistīto izdevumu segšanai.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru