Lindas Mūrnieces romantiskā atklāsme sajūsmina internetu

Bijusī iekšlietu ministre un viesnīcas “Hotel Roma” vadītāja Linda Mūrniece sociālajos tīklos publicējusi romantikas pilnu ierakstu.

Facebook Linda stāsta par kādu iedomātu vīrieti, ko redzējusi sapnī.

“Sapnī redzēju, ka viņš man ir uzdāvinājis simts sarkanas rozes. Pamodos un sapratu, ka tas nav viņš un arī rožu nav. Nebija vilšanās, nepavisam. Jo es viņu esmu izdomājusi. Nē, iedomājusies.

Iedomājusies, ka no rītiem pamostoties, viņš smaidot pasaka “labrīt” un iedod buču par pankūkām un to, ka esi. Ka viņš neīgņojas un ļauj bužināt savus matus vai pieskarties, nepasakot, ka tas ir kaitinoši.

Iedomājusies, ka tas ir viņš, kas nomazgā mašīnu pēc tam, kad esam izklejojušies pa smilšainiem zemes ceļiem. Ka viņš nomaina mani pie stūres, kad esmu braukusi jau trešo stundu.

Iedomājusies, ka ejam kopā uz pirmizrādi un viņš mani lepni apskauj, pozējot fotogrāfiem. Un vienmēr laimīgi skatās uz mani, kad esmu tuvumā, bet pietiekami tālu, lai meklētu.

Iedomājusies, ka viņš saņem manu roku un uz mammas jautājumu :”vai jūs varētu apprecēties?” bez apdomāšanās atbild apstiprinoši.

Sapnī redzēju tās simts sarkanās rozes. Tas nebija viņš. Un rožu nebija. Es viņu iedomājos, ne izdomāju,” raksta Mūrniece.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru