`Ļoti nožēloju!` Sieviete devās pie populāras astroloģes numeroloģes – un, lūk, kas sanācis!

Kāda sieviete smagi vīlusies, apmeklējot konsultāciju pie zināmās astroloģes numeroloģes Rutas Putnaērgles.

Sūdzību portālā Magdalēna raksta:

«Biju aizgājusi pie šīs sievietes uz konsultāciju. Ļoti nožēloju. Iemesli tam ir šādi:

1.) Pa telefonu tika sarunāts par astroloģijas konsultāciju.Apsolīja, ka sastādīs manu natālisko karti. Īstenībā šī konsultācija bija par numeroloģiju. Bija sastādīta numeroloģiskā karte, kurā bija tikai skaitļi.

2.) Konsultācijas laikā viņa teica to, ko var piemērot katram cilvēkam manā vecumā. Esmu jauniete. Protams, kas ir raksturīgs jauniešiem? Viņa man ieteica nedzert, iet agrāk gulēt utt., bet es neesmu kā visi. Viņa nezināja, ka es un tā nedzeru un labi izguļos…

3.) Teica lietas, ko var piemērot KATRAM CILVĒKAM! Visbanālākās lietas uz pasaules: saudzē veselību, esi uzmanīga ar uguni, nedari citam to, ko pats nevēlies, patīk mūzika. Šīs lietas zin katrs pats. Nedomāju, ka par šo “banālumu” ir jāmaksā nauda!

4.) Nolasīšana pēc izskata. Daudzas lietas viņa teica analizējot izskatu. Piem.,uztraukumā es drebināju pirkstus. Protams, viņa pateica, ka dzīvē daudz uztraucos…

5.) Konsultācija balstijās uz to, ka man vajadzēja uzdot jautājumus. Domāju, ka atnākšu uz konsultāciju un man teiks visu, kas ir nolasāms no manas kartes un gadijumā, ja man radīsies papildus jautājumi, tad uzdošu. Tādi ir principi, kad cilvēks iet uz konsultāciju pie astrologa. Viņa nevienu teikumu pati no sevis nepateica. Un arī es nebiju sagatavojusies. Pat īsti nezināju, ko uzdot.

6.) Atbildes viņa skatijās nevis manā kartē, bet metot kauliņus. Es uzdodu jaut., viņa met kaut kādus “astroloģiskos kauliņus” un ko tie parāda. Tad viņa tos analizē. Bet atbildes viņa sniedza nevis analizējot, bet pēc loģikas! Tikai izlikās, ka analizē. Pirmo reizi redzēju tādu stulbumu!

7.) Pareģojumi par nākotni bija tikai spoži un pozitīvi. Tas, ko katrs cilvēks vēlas dzirdēt.

8.) Viņa uzdeva man jautājumus. Atkarībā no manas atbildes bija atkarīga viņas atbilde. Piem. Prasija vai man ir puisis. Pateicu nē. Tātad drīz man būs mīlestība, satikšu savu izredzēto. Ja pateiktu, ka ir, tad pateiktu, ka tas ir mans īstais un viņš drīz mani bildinās.

9.) Tas, ko viņa teica, pat manai numeroloģijai neatbilda. Viņa neizmantoja savas numeroloģiskās zināšanas, bet visu teica no zila gaisa! Vai nu, kā jau teicu, banālumus vai atbildes balstītas uz manām atbildēm. Nedaudz arī no numeroloģijas teica, bet galigi garām! Neuzminēja, var teikt.

10.) Konsultācija bija 20 minūtes maksimums, bet samaksāju pilnu naudas summu par 1 stundu.

SECINĀJUMI. Cilvēki, nekad neejiet pie šīs šarlatānes! Viņas mērķis ir tikai nopelnīt vieglu naudu, viņa pat neiegulda savas zināšanas. Cilvēki uztic savas problēmas, cerot uz palīdzību, bet viņa tos žēlsirdīgi apmāna! Būtībā samaksājot naudu pilnīgi neko konkrētu par sevi neuzzināju. Vai nu tas, kas katram raksturīgs vai ko katram var ieteikt, vai arī aplamu informāciju.

Viņa nodibinājusi arī “Balto studiju” Rīgā, kur notiek visādi kursi utt. Es jums iesaku pat kāju tur nespert.

Lūgums: Ja arī jūs esat pie viņas bijuši, lūdzu, uzrakstiet savas domas par viņu. Aprakstiet visu, kā jums gāja, jo atsauksmes par viņu internetā atrast nevar. Domāju, ka esmu ne vienīgā tāda. Lai cilvēki zin patiesību no daudziem avotiem.»

 

sudzibas.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru