Māmiņdienai veltīts tirgus un koncerts 11. maijā

Sestdien, 11.maijā, plkst. 10.00-16.00 norisināsies īpaši sirsnīgs tirgus, kurā zemnieki, mājražotāji un amatnieki sagatavos pārsteigumus Māmiņdienā. Visas dienas garumā paredzētas dažādas darbnīcas gan pašiem mazākajiem tirgus apmeklētājiem, gan māmiņām, kā arī baleta koncerts. Šajā dienā būs divkārši svētki, jo izdevniecība “Liels un mazs” aicinās uz slovēņu bilžu grāmatas atklāšanu.

Tirgū atradīsiet jaukus pārsteigumus savām mīļajām māmiņām un vecmāmiņām, kā arī māmiņas aicinātas sevi iepriecināt pašas ar pavasarīgiem aksesuāriem, ziediem, Latvijas zemenēm un kraukšķīgām salātu lapām, atpūsties ābeļdārzā ar glāzi dzirkstoša itāļu vīna un izbaudīt koncertu. Aicinām izvēlēties mīļākos pavasara zaļumus un pasūtīt veselīgu smūtiju pie Z/S “Ragāres”. Mammas un meitas varēs ne tikai iegādāties veselīgus “ZELT” smiltsērkšķu produktus, bet arī kopā pagatavot dabīgo skrubi no smiltsērkšķiem. Šajā dienā “Zaļā maize” atzīmēs savu 5 gadu jubileju Kalnciema kvartāla tirgū, tāpēc sagatavos svētku maizi un smalkmaizītes. Par kleitām mammām gādās “La Vita Atelier” un meitām bērnu zīmols “Petra”, bet elegantus akcentus piešķirs “Dinari” aksesuāri ar indiešu motīviem. Tirgū iegādātus istabas augus varēs iekārt “Suns&saule” augu turētājos, lai izveidotu mājās savu urbāno dārzu.

Programma:

Galerijā

No 10.00 līdz 12.00 par godu Leonardo da Vinči viņsaulē aiziešanas 500. gadadienai Latvijas Itāļu valodas pasniedzēju asociācija (ALII) vadīs darbnīcu “Leonardo bērni”, kur dažādās spēlēs palīdzēs iepazīt da Vinči darbus.

No 15.00 līdz 16.00 izdevniecība “Liels un mazs” aicina uz slovēņu grāmatas “Uzvāri man pasaciņu!” atklāšanas svētkiem kopā ar grāmatas autori Majdu Korenu un grāmatas tulkotāju Māru Gredzenu. Darbnīcā Majda Korena stāstīs par Slovēniju, par to, kas viņu iedvesmo rakstīt, par iemīļotākajiem savu grāmatu tēliem un, protams, par Latvijā izdoto bilžu grāmatu “Uzvāri man pasaciņu!”.

Uz skatuves

No 10.00 līdz 12.00 svinēsim dārza svētkus ar koncertu kopā ar Santu Liepu no “Zaļā maize” un muzikāliem pārsteigumiem no dažādiem Latvijas aktieriem, noslēgumā spēlēs Gapoljeri.

No 13.00 līdz 14.00 uzstāsies bērni no baleta skolas “Baleta klase”, kuri kopā ar pasniedzēju Ievu Immertreiju sarūpējuši īpašu koncertu par godu Māmiņdienai.

Spēļu bedrē

No 10.00 līdz 16.00 “Smilšu aplikācijas” darbnīcā mācīs krāsot smiltis un izrotāt ar tām kartītes, ko vēlāk varēs uzdāvināt mammai vai vecmammai.

Tirgus pagalmā

No 10.00 līdz 16.00 “ZELT”, kas ikdienā nodarbojas ar smiltsērkšķu produkciju, piedāvās bezmaksas meistardarbnīcu – dabīgās kosmētikas pagatavošana ar smiltsērkšku produktiem.

No 10.00 līdz 16.00 Veronika Indrikova, grima māksliniece, iepriecinās bērnus ar sejiņu apgleznošanu.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru