Man ir divi bērni, bet vienu no viņiem es nevaru ciest un vēlos, lai viņa nebūtu …

Kad man bija 16 gadu, es paliku stāvoklī no sava labākā drauga. Mēs nebijām kopā un mūs nesaistīja nekas romantisks, vienkārši pārgulējām un pēc tā es `iekritu`.

Pirmais bērns bija gaidīts, ļoti mīlu viņu. Pēc bērniņa piedzimšanas mēs ar labāko draugu sākam dzīvot kopā, pēc pāris gadiem, kad meitai bija jau 6, pieteicās otrs bērns. Es neteikšu, ka ļoti gaidīju to bērnu, visdrīzāk attiecos pret to neitrāli. Dzemdības noritēja diezgan smagi, es tur pat uz dzemdību galda gribēju vienkārši nomirt.

Kad dēls piedzima es neizjutu nekādu mīlestību pret viņu, bet draugs tieši otrādi, ļoti mīl un rūpējas par abiem bērniem, par dēlu viņš bija priecīgāks kā jeb kad. Par dēlu es rūpējos, es domāju, ka ar laiku sākšu izjust kaut kādu mīlestību pret viņu, domāju, ka tā ir vienkārši depresija.

Tomēr tā nepārgāja. Es sāku ienīst savu dēlu ar vien vairāk. Ziniet, mātes parasti bieži iet klāt saviem zīdaiņiem, lai pārbaudītu vai viņi vēl elpo guļot, es arī tā darīju, bet cerēju, kaut viņš vairs neelpotu. Es vēlējos, lai viņš nomirst.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Kristine</cite>

  Slimaa

 • <cite class="fn">Ievins</cite>

  Kaa kautko tadu var izteikt…pratam neaptverams stastins!

 • <cite class="fn">Ilona</cite>

  Mēs visi mākam nosodīt, bet tajā slēpjas kas neaprakstāms, visam ir savs izskaidrojums. Šajā gadījumā varbūt psiholoģisks. Domāju vajadzētu vērsties pie psihologa un uzticēt šo problēmu speciālistam. Trakākais ka bērniņš ne pie kā nav vainīgs

 • <cite class="fn">Helga</cite>

  Vācies pie ārsta.Paārstējies pie psihologa.Berns nav vsinīgs ka Tu viņu negribi.Tas viņam nav jaizjūt.Padoma ka būtu otrādi.Ja Tavs bērns domātu lai ta mate atrāk nomirst .To Tu gribētu.Ej ārstējies.Citi mokas lai tiktu pie berniņa bet.Tu nīdi ks negribi.

 • <cite class="fn">Diāna V...</cite>

  Bļe es tev varētu ieteikt iet paārstēties….
  Kā var kautko tādu teikt par bērnu?
  Nu ganjau tev nāks vēl atpakaļ, kad tavs dēliņš būs liels izaudzis, gan tu vēl liesi asaras.
  Novēlu tavam puikam tādu sievu nākotnē, kas par tevi teiktu to pašu, jo dēls tev to neteiks, jo māte tu esi viņam viena….
  Tas ka tev ir divi bērni, nenozīmē, ka vienu var norakstīt! Tev pašai ir brāļi/māsas?

  Vot no tādām raganām pēc tam arī bērni savā starpā necieš viens otru… Pizģec..

 • <cite class="fn">Kārlis</cite>

  Tak neticiet šim fake raxtam. Pilnīgi skaidrs, ka šis fufelis ir izdomāts , lai tikai piesaistītu cilvēku uzmanību un nopelnītu naudu uz klikšķinātāju un reklāmdevēju rēķina. Pilnīgs marazms. Ceru ,ka šīs idejas īpašniekam viss nāks atpakļ publicējot kaut ko tādu. 😡😡

 • <cite class="fn">K</cite>

  Tu esi briesmīga, ka tu vari nemīlēt kādu kas nācis no tevis. Un vēl priecāties par to, ka ar bērniņu notiek kaut kas slikts

 • <cite class="fn">Doiče Telekom</cite>

  apbrīnoju visus iepriekšējos kometentājus – nu kur tāda neiecietība! Dzīvē mēdz būt ne tā vien.. Bet – mātei iesaku uzmeklēt psihologu. Jo ātrāk, jo labāk. Bērnu var nemīlēt, bet viņu var cienīt kaut vai kā personību. Varbūt sākt ar to? Jo ciešat ne tikai jūs, bet arī bērns cieš. Ja jūs domājat, ka tā nav, tad jūs dziļi maldāties. Aizejiet gan pie psihologa. Atradīsiet iemeslu, un tad arī atrisināsiet šo situāciju!

 • <cite class="fn">sima</cite>

  Diemžēl, arī dzīvē tā notiek…

Pievienot komentāru