Mana sieva ir sliņķe – ko man darīt?

Dzīvoju ar viņu jau 12 gadus, ir divi bērni (līdz šim brīdim neesam precējušies). Agrāk kaut māju uzkopa, bet tagad visu pametusi novārtā. Dzīvojam haosā.

Dažreiz gaidu, kad viņai pieleks un sāks kaut ko darīt. Bet nē. Nesen izgāza visas drēbes no skapja un jau nedēļu tā mētājās. Pati sēž blakus un dienām un naktīm skatās dienvidkorejiešu drāmas.
Esmu pat lādējies un bloķējis šīs lapas. Bet viss viens – viņa vienalga kaut kur atkal atrod un skatās. Esmu kauninājis viņu un viņas vecākiem zvanījis. Bet ko var gribēt no lauku meitenes.

Tagad rakstu šīs rindas, bet viņa izlaidusies uz krēsla un skatās tos draņķus. Naktīs viņa neguļ gultā, bet 3 – 4 stundas pasnauž turpat krēslā. Un tā katru dienu.

Ar bērniem nekad nekur neiet – kā nu bez seriāliem.

Draudzeņu viņai nav – priekš kam tādas vajag.

Seksu no viņas arī nesagaidīsi, tu taču vīrietis, tev mani jāgrib. Bet es resnā karaliene. Mīlestības vārdus no viņas neesmu dzirdējis jau daudzus gadus. Ar seksu kādreiz bez pornofilmām nodarbojāmies, bet tagad nekautrējos ieslēgt.

Pēc dzemdībām uzdāvināju viņai adāmo mašīnu. pa trīs gadiem viņa man pat zeķes nenoadīja. Beigu beigās mašīnu nobāzu aiz skapja. Zeķes nopirku tirgū.

Tirgus tēma- es nebraukšu, kā es kaut ko nesīšu. Knapi savus 100 kg velku.

 

 

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru