Šī metode palīdzēs atbrīvoties no žults akmeņiem 7 dienu laikā

Mūsu žultspūslis ir četras collas liels bumbierveida orgāns. Tas atrodas zem aknām, vēdera dobuma augšējā labajā pusē.

Žultspūslis satur žulti, šķidrumu savienojumus, taukus un holesterīnu. Žults palīdz sadalīt taukus zarnu traktā. Žultspūslis nogādā žulti tievajā zarnā. Tas ļauj šķīstošajiem vitamīniem un barības vielām vieglāk uzsūkties asinsritē. Spēcīgā recepte, kuru šodien jums piedāvājam, jau ir palīdzējusi daudziem cilvēkiem. Recepti atklāja ķīniešu ārsts Laj Čiu Nans. Tās ir pilnīgi dabisks līdzeklis, kas palīdz likvidēt žultsakmeņus.

Žultsakmeņi var izraisīt asas sāpes un pat veicināt vēža attīstību. Ķīniešu ārsts apgalvo, ka vēzis nav pirmā slimība, kas parādās un tāpat uzsver, ka ir daudzums citu problēmu, kas var izraisīt vēzi.

Balstoties uz ārsta pētījumiem, pacientiem parasti pirms vēža attīstības ir žultsakmeņi. Viens no simptomiem ir smaguma sajūta pēc trekna ēdiena baudīšanas. Ir sajūta, ka nav iespējams pilnvērtīgi pārstrādāt ēdienu. Ārsts Laj Čiu Nans piedāvā savu metodi žultsakmeņu likvidēšanai. Šī metode īpaši ir noderīga cilvēkiem ar vājām aknām, jo aknas un žultspūslis ir saistīti.

Diēta:

Izdzeriet četras glāzes ābolu sulas katru dienu, vai apēdiet 4 – 5 ābolus pirmajās piecās dienās. Ābolu sula izlīdzina žultsakmeņus. Šajās dienās ēdiet kā parasti.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru