“Misāne ir mele …” Misānes bijušā civilvīra MEITA atklāj vēl neatklātu informāciju par notikušo

Pirmo reizi Kristīnes Misānes lietu komentējusi sievietes bijušā dzīvesbiedra Johana Groblera meita Anzela Groblere, kura uzskata, ka Misāne ir mele, raksta portāls “jauns.lv”.

Anzela uzskata, ka Kristīne rūpīgi plānoja savas meitas nolaupīšanu.

“Kristīne Misāne rūpīgi plānoja manas mazās māsas nolaupīšanu vairāk nekā nedēļu, pirms viņa pameta Dienvidāfriku. Viņa nelegālā veidā iegādājās SIM karti, ziemas apģērbu, atvadījas no draugiem un uz noliktavu pārvietoja mēbeles, ko viņa lietoja sev izīrētajā namā. Viņas telefons tika atstāts mājā, pievienots pie lādētāja, arī mana tēva automašīna, kuru viņa izmantoja, tika pamesta ar atslēgām salonā. Aizejot projām no savas apmešanās vietas, viņa atvadījās no apsargiem. Šo visu viņa darīja pirms, tā dēvētās, steidzamās Dienvidāfrikas pamešanas.

Lasi arī: Māte pamet meitiņas uz ielas un pazūd uz neatgriešanos. Bet kā beidzās šis sirdi plosošais stāsts?

Svarīgākais gan ir tas, ka viņas māsa Mārīte Batraka, kā pati to ir atzinusi, palīdzēja Kristīnei iegādāties aviobiļetes. Pēcāk noskaidrojās, ka biļetes izlidošanai ir nopirktas 2018. gada 16. maijā, Portugālē. Piecas dienas pirms iespējamā vardarbīgā incidenta [no tēva Johana Groblera puses], kas it kā esot noticis 2018. gada 20. maijā. Tāda visnotaļ laimīga sagadīšanās, ka biļetes viņa nelegāli nopirka piecas dienas iepriekš un, neievērojot tiesas uzliktu ierobežojumu, – neizvest bērnu no Dienvidāfrikas Republikas teritorijas. Jābūt gaišreģim, lai piecas dienas iepriekš paredzētu gaidāmus draudus un “izvarošanu”, ” pauž Groblera meita.

Viņa uzsver, ka Kristīne Misāne esot ļauns cilvēks.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru