“Nekāda loğiska izskaidrojuma…” Pircējs pārsteigts, cik Latvijā ražotas zāles maksā Baltkrievijā

Jau vairākkārt esam vēstījuši par gadījumiem, kad pircēji pauduši neizpratni par to, kāpēc Latvijā nopērkamas zāles citviet pasaulē maksā lētāk. Arī šoreiz kāda pircēja bijusi pārsteigta, kad ieraudzījusi, cik Baltkrievijā maksā Latvijā ražotais medikaments “Mildronāts”.

“Nedēļu atpakaļ biju Minskā, aptiekā nopirku Mildronātu, kas ražots Latvijā, cena uz pusi mazāka par 2x lielāku daudzumu – 40 kapsulām, mūsu naudā ap 7eur, toties tādas pašas zāles, tikai 20 kapsulas maksā 6.25eur. Nu nesaprotu es šo faktu, ņemot vērā visus piegādes izdevumus, Baltkrievu uzcenojumu, utt.. nekāda loğiska izskaidrojuma,” sociālajā tīklā facebook raksta pircēja.

Kāda cita ieraksta komentētāja norāda, ka arī viņai nācies kādu laiku uzturēties Baltkrievijā un arī viņai izdevies pārliecināties, ka tur medikamenti patiešām ir lētāki.

Jau vēstīts, ka tikmēr šogad Latvijā izdevies savākt 10 000 parakstu par PVN samazināšanu medikamentiem.

Parakstu vākšana sākta 2018.gada decembra vidū. Kā iniciatīvas pārstāvis norādīts Arnis Bedikers. Viņš uzskata, ka Latvijā PVN zālēm ir viens no augstākajiem starp daudzām Eiropas Savienības dalībvalstīm. Tāpēc iniciatīvā pausts aicinājums Saeimai un Veselības ministrijai samazināt PVN likmi zālēm līdz 5%.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru