“Gribu pastāstīt šo stāstu, lai pabrīdinātu jūs. Kā es no maza joka iekūlos pamatīgās nepatikšanās…”

Sociālā tīklā “Facebook” Jānis publicēja pamācošu stāstu, kas liek aizdomāties. No vienas puses tas ir smieklīgs, bet no otras puses pavisam nopietns un skumīgs vienlaikus.

Ja reizēm liekas, ka jokot ir vienmēr forši, tad ir vērts padomāt arī par to, kādas sekas var būt šiem jokiem…

Jo Jānis no viena maza joka iekūlās tādās nepatikšanās, ka atcerēsies to uz visiem laikiem…

Jānis raksta:

“Ja man prasītu, ko vieglāk atrast, sievu vai nepatikšanas, man būtu jāsaka otrais variants.

CIK NO VIENAS PUSES SMIEKLĪGI, TIK NO OTRAS TAS IR SKUMĪGI. Šie vārdi nav mani, bet gan viena mana drauga, kurš viņus pateica pēc mana stāsta kuru viņam izstāstīju.

Un izstāstīšu ar Jums šo stāstu, kā no maza joka, var izvērsties nopietna lieta. Jo es domāju, ka tas varēja notikt ar jebkuru cilvēku, kurš varbūt nezin likuma bardzību. Es jau ceru, ka es biju tikai viens tāds kurš to 🤷‍♂️ nezināja.

Nezināšana neatbrīvo no atbildības. Bij 19 jūnijs, biju darbā veikalā, kad pie manis veikalā ienāca divi cilvēki, parādīja kriminālpolicijas apliecības, un lūdza doties līdzi uz Gaujas ielu, kur mani gaidot izmeklētāja.

Lasi arī: `Meitene līdz slimnīcai nenonāks, atvadieties šeit…` Stāsts liek sirdij sažņaugties!

Es nodomāju, ka tas ir kāds joks, teicu lai paskaidro kas par lietu, jo es pat naktī ejot pa pilsētu stāvu pie sarkanā signāla krustojumā. Mani aizveda uz iecirkni, kur izmeklētāja man jautā, vai es esmu februārī sūtījis internetā plika bērna bildi.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru