Palaista brīvībā Siguldā bojā gājušā Nika Elekša lietā aizsturētā VUGD amatpersona

Iekšējās drošības birojs (IDB) pēc ballītes Siguldā bojā gājušā autosportista Nika Elekša lietā ceturtdien aizturējis kādu Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu, bet piektdien šis cilvēks atbrīvots, vēsta vadošie ziņu mediji.

Kriminālprocesu šajā lietā uzsāka Valsts policija, bet pārņēma IDB, kas saistībā ar miesas bojājumu nodarīšanu aizturējis minēto VUGD amatpersonu. Personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, tostarp aizliegums ieņemt noteiktu amatu. Netiek atklāts, par kādu nodarījumu tieši apsūdz VUGD amatpersonu.

Lasi arī: “Mūsu meita saslima ar bērnu cerebrālo trieku pēc neveiksmīgas vakcīnas”: Patiess stāsts

Jau vēstīts, ka Eleksis 25. janvāra vakarā iekļuva kautiņā kādas paziņas 30. dzimšanas dienas ballītē viesu namā Siguldā. Viņš atrasts nākamajā dienā miris kādas netālu esošas privātmājas pagalmā. Nāve iestājusies nosalstot, bet viņam konstatēti arī miesas bojājumi, tostarp lauzts deguns.

Arī iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens iepriekš solījis, ka pievērsīs uzmanību šai lietai.

VUGD priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons šonedēļ intervijā raidījumam “900 sekundes” atzina, ka dienests cieši sadarbojas ar izmeklēšanu. Ballītē bijušie VUGD darbinieki paši pieteikušies priekšniecībai, bet nesaskata savu vainu notikušajā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru