Pensionārs mokošās sāpēs nokritis uz zemes, bet mediķi negrib braukt


Kāda sieviete sociālajā portālā Facebook pastāstījusi par situāciju, kad tikai ar uzstājību panākusi, lai mediķi palīdzētu kādam uz ielas pakritušam sirmgalvim.

Sieviete ierakstā krievu valodā stāsta, ka braukusi ar mašīnu un ieraudzījusi krītam vīrieti. Vīrietis nav spējis piecelties, tāpēc sieviete piebraukusi un apvaicājusies, kas noticis. Lai gan vīrietis iebildis, sieviete zvanījusi mediķiem.

Viņa atklāj sarunu ar mediķiem, kuri atbildējuši, vai sieviete patiesi ir pārliecināta, ka viņiem jābrauc. Sieviete atbildējusi, ka nav mediķis, taču vīrietis nespējot piecelties. Saņemts jautājums, vai vīrietis gribot, lai viņi braucot, uz ko sieviete atbildēja noliedzoši, taču paskaidroja, ka vīrietim ir acīmredzami slikti. Visbeidzot, operators jautājis, kurš maksās par viltus izsaukumu, ja vīrietis negrib, lai viņi brauktu. Sieviete atbildēja, ka pati ir gatava samaksāt. Tikai tad, kad sieviete sākusi kliegt, operators izsaukumu pieņēmis.

Kad mediķi atbraukuši, viņi kungam veikuši sirds masāžu. Sieviete atzīst, ka nezina, kas noticis tālāk, jo devusies prom, lai nebiedētu savu bērnu.

Ieraksta nobeigumā viņa aicina cilvēkus uzņemties atbildību, jo tas var pat glābt dzīvību. Ar ierakstu dalījušies vairāk nekā 3000 cilvēku un komentāros tiek slavēta sievietes vēlme palīdzēt.

Ar ierakstu dalījušies vairāk nekā 3000 cilvēku. Daudzi to arī komentējuši un izsaka pateicību par palīdžibas sniegšanu kungam.

 

Avots: tautarunā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru