Pirms nodarboties ar seksu, vienmēr uzvelku zeķes… Uzzinot, kādēļ, arī tu to darīsi!

Ir zināms, ka vairums vīriešu pirms mīlas priekiem labprātāk nenovelk zeķes. Šis nevainīgais ieradums dažkārt mēdz novest līdz trakumam daudzas skaistules… Taču pavisam nesen mediķi tam atraduši loģisku izskaidrojumu.

 

Ģroningenas universitāte zinātnieki Nīderlandē ir pierādījuši tiešu saistību starp vilnas zeķu valkāšanu un libido. Vecot dažādus eksperimentus ar sieviešu piedalīšanos, zinātnieki ievēroja, ka dāmas, kuras uzvilka zeķes pirms seksa, sasniedza orgasmu pusotru reizi biežāk, nekā baskājainās skaistules.

 

Sekss zeķēs

Zinātnieki sasaista libido paaugstināšanos ar siltumu pēdās, kas tiek nodrošināts pateicoties zeķēm. Kad sievietei ir silti, viņa jūtas daudz komfortablāk un spēj atslābināties…. Tieši tāpēc palielinās emocionālā saikne dzimumakta laikā.

Drīzumā pētījumu rezultāti tika vēlreiz apstiprināti eksperimenta dalībnieku galvas smadzeņu garozas aktivitātes izpētes laikā.

Tām skaistulēm, kuras bija zeķēs, tika novērota mandeļveidīgā ķermeņa un prefrontālās garozas paaugstināta aktivitāte – tās ir tieši tās zonas, kuras atbild par baiļu un trauksmes kontroli.

Lasi arī: Kā diegs, apsiets ap plaukstas locītavu, var izmainīt jūsu likteni

Zinātnieki apgalvo, ka sievietēm atšķirībā no vīriešiem, ir daudz sarežģītāk izbaudīt orgasmu: šim nolūkam nepieciešams pilnībā atslābināties un būt mierīgai.

Tieši zeķes sniedz sievietei iespēju īsā laikā iegūt drošības un komforta sajūtu.

Tāda maza viltība spēj ievērojami uzlabot intīmās dzīves kvalitāti gadījumos, kad sievietes libido ir pazemināts emocionālu iemeslu rezultātā, taču tas nepalīdzēs slimības gadījumā.

Kāda ir jūsu attieksme pret mīlas priekiem zeķēs? Noteikti izsaki savas domas par šo komentāros!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru