Regīna Devīte pārciestās slimības dēļ zaudē 10 kilogramus

Valmieras Drāmas teātra aktrisi Regīnu Devīti daudzi skatītāji iemīļoja kā TV3 seriāla «Ugunsgrēks» šiverīgo varoni Zentu. Laika periodā, kad seriāls gāja uz urrā, tieši Devītes kolorītais tēls bija viens no spilgtākajiem un skatītāju iecienītākajiem.

Tādēļ taujājam, vai Regīnu joprojām uz ielas atpazīst kā Zentu un to, kāda ir skatuves mākslinieces dzīve tagad, kad seriāls noslēdzies.

Atgūst jaunības slaidumu

Aktrise atklāj, ka viņa šajā laikā ir piedzīvojusi arī vizuālas pārmaiņas, beidzamā gada laikā atbrīvojusies no desmit kilogramiem: «Iepriekš man bija normāls ķermeņa tips, bet ar tieksmi uz apaļīgumu. Esmu nometusi desmit kilogramu un jūtos labāk. Katrā ziņā tagad vislielākās rūpes ir saglabāt šo svaru. Tas nenotika viena vai divu mēnešu laikā, bet pakāpeniski. Es piederu pie tiem, kam uz kūkām un konfektēm būtu ieteicams tikai paskatīties.

Sākums manām vizuālajām pārmaiņām bija diezgan skumjš. Ļoti daudz laika pavadu ārā, mežos un pļavās. Man iekoda ērce, un es saslimu ar laima slimību. Izgāju 20 dienu ilgu antibiotiku kursu. Veiksmīgi tiekot ar to galā, mazliet zaudēju svaru. Ko relatīvi var nodēvēt par laimi nelaimē. Tas man iepatikās.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru