Robežsargi sniedz pirmo palīdzību ceļu satiksmes negadījumā iekļuvušai personai

Ceturtdien, 1.augustā, Rēzeknē robežsargi sniedza pirmo palīdzību ceļu satiksmes negadījumā iekļuvušai personai.

Ceturtdienas vakarā Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes un Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Terehovas robežkontroles punkta robežsargi kļuva par aculieciniekiem vieglās automašīnas Audi 80 un motocikla sadursmei uz Atbrīvošanas alejas un Lubānas ielas krustojuma, kuras rezultātā cieta motocikla vadītāja.

Valsts robežsardzes amatpersonas nekavējoties izsauca operatīvos dienestus un veica pirmās palīdzības pasākumus motocikla vadītājai.

Pēc brīža uz ceļu satiksmes negadījuma vietu ieradās Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Pēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un Valsts policijas amatpersonu ierašanās notikuma vietā motocikla vadītāja pie samaņas tika nogādāta slimnīcā.

Robežsargi kā aculiecinieki sniedza liecības par ceļu satiksmes negadījumu Valsts policijas amatpersonām.

Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes robežsargs ir sekmīgi apguvis kursu “Kaujā cietušo taktiskā aprūpe” (TCCC –Tactical Combat Casualty Care), kas sekmēja kvalitatīvu pirmās palīdzības sniegšanu ceļu satiksmes negadījumā iekļuvušai personai.

Jāatzīmē, ka šonedēļ šis ir jau otrais gadījums, kad robežsargi ārpus dienesta laika iesaistās cilvēka dzīvības glābšanā. Pirmdien, 29. jūlijā, uz ceļa “Kārsava-Rēzekne” robežsargs izglāba sievieti no avarējušas un degošas automašīnas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru