Šie foto,iespējams, parāda briesmīgākās krievu kāzas, kādas redzētas

Redzot šīs fotogrāfijas rodas tikai viens jautājums– kāpēc? 

Bet atbildi jau droši vien nekur tālu nav jāmeklē. Kāzas, protams, ir skaists mirklis– mīlestība virmo gaisā, gribas izkliegt un paziņot par to visai pasaulei. Tomēr ne viss sanāk tik skaisti kā gribētos, tam visam pa virsu, arī neprasmīgs fotogrāfs.

Internetā ir publicēts liels daudzums dažādu fotogrāfiju no kāzām Krievijā, kur izmantotas dažādas photoshop dīvainības, tomēr mēs vairāk esam šajā rakstā apkopojuši tādus foto, kur Photoshop izmantots mazāk, bet bildes tāpat padevušās savdabīgas.

Krievu tautības lasītājiem lūdzam neapvainoties, mēs nevēlamies teikt, ka krieviem ir briesmīgas kāzas, bet gan tikai gribam parādīt fotogrāfijas no kāzām, kuras ir neizdevušās(maigi sakot). Ir jāmāk arī par sevi pasmieties!

 

smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto1 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto2

Izlasi arī: Kā Krievijā precas gopņiki- Vitaļiks un Irina

smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto3 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto4 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto5 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto6 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto7 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto8 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto9 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto10 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto11 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto12 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto13 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto14 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto15 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto16 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto17 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto18 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto19 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto20 smiekligi-briesmigakas-krievu-kazas-foto21

weirdrussia.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru