Sieviete, kura ir pārgulējusi ar vairākiem tūkstošiem vīriešu, atklāj, ko viņi patiesi vēlas gultā

Līdzīgi kā daudzi citi cilvēki meklē izaugsmes iespējas, Gvineta Montenegro mainījusi savu karjeru. 39 gadus vecā sieviete ir neirolingvistikas programmētāja (NLP), un motivējošā runātāja. Ir kāds interesants blakus apstāklis, iepriekš šī sieviete bija prostitūta.

Viņas pirmā saskarsme ar seksa industriju bija traumējoša. Būdama jauna viņa devās izklaidēties naktsklubā, kur viņas dzēriens tika sazāļots, pēcāk jaunā sieviete tika grupveidā izvarota. No notikušā neko daudz gan viņa neatceras, bet skaidri zina, ka tas viņu spēcīgi ietekmējis, it īpaši tādēļ, ka viņa uzauga reliģiozā ģimenē.

Viņa skaidro, ka tolaik neievēroja, ka starp eksotiskajām dejām un striptīza dejošanu ir kāda atšķirība, viņa atklāj, ka pamēģinājusi darbību seksa pakalpojumu sniegšanas jomā, jo viņu piesaistīja iespēja stundā nopelnīt teju 1 000 Austrālijas dolāru. 21 gadu vecā Gvineta bija pārliecināta, ka jebkurā brīdī spēs pārtraukt šo darbu, kad vien pati to vēlēsies. Bet viņa to nepārtrauca darīt. Pēc 12 gadus ilgas karjeras, viņa atzīstas, ka pārgulējusi ar vairāk kā 10 000 vīriešiem. Par to viņa arī sarakstījusi grāmatu.

viena tikšanās reize ar Gvinetu maksāja pat 2 tūkstošus

Spriežot pēc personīgās pieredzes viņai par heteroseksuāliem vīriešiem izveidojies interesants viedoklis, iespējams arī tu no viņas pieredzes vari šo to likt aiz auss.

1. Lielākā daļa vīriešu gultā nav trakulīgi

Gvineta skaidro, ka to vīriešu skaits, kuri vēlējās nojaukt visas robežas un eksperimentēt gultā bija niecīgs un sastādīja mazāko daļu viņas klientu.

“Lielākā daļa vīriešu nemaz nevēlas trakulīgu seksu – to vēlas tikai neliels skaits vīriešu. Es industrijā atrados 12 gadus – tas ir visnotaļ ilgs laiks. Bet es neredzēju daudzus vīriešus, kuriem būtu slima fantāzija. Lielākajā daļā gadījumu sekss bija pilnīgi normāls.”

Lasi vēl: Šos mītus par seksu 90% cilvēku uzskata par patiesību; nr.5 ir tīrākās muļķības!

Pāršķir nākamo lapu, lai lasītu raksta turpinājumu:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru