Šīs Latviešu ģimenes pārcelšanās uz Angliju izraisījusi milzu skandālu par Latvijā notiekošo – Iedzīvotāji sašutuši!

Pirms nu jau kāda laika lsm.lv ziņu portālā tika ziņots, ka jauna Latviešu ģimene pamet Latviju un tam par iemeslu nav bijusi ne tikai tas, ka šeit ir ļoti zemas algas, bet arī pilnībā nesakārtota sociālā sistēma. Nemaz nerunājot par attieksme no darba devēju puses – un apkārtējo citu cilvēku naidu! Varētu pat teikt, ka šis stāsts pēc LTV sižeta uzspridzināja sociālos tīklus, jo cilvēku viedokli dalījās divās daļās!

Lieki teikt, ka Treiju ģimene uz Angliju neaizbrauca, lai lasītu kaut kādas sēnes, vai šķirotu atkritumus, pie tam jāņem vērā, ka arī Latvijā abiem vecākiem bijis diezgan labs darbs. Diemžēl mamma Rūta vairs Latvijā nejūt drošību un viens no iemesliem ir tieši nesakārtotās sociālās garantijas, nemaz nerunājot par veselības aprūpes milzīgo nesakārtotību, kas valda Latvijā. Līdz ar to pāris kopā ar visiem saviem trīs bērniem pārcēlās uz Lielbritāniju, kur viņiem dzīvo, kā arī strādā Ģimenes locekļi!

Vēl viens iemesls aizbraukšanai ir bijis tāds, kā šeit Latvijā cilvēki izturas viens pret otru. Rūta atklāti stāsta, ka tas, kas sākās sociālajos tīklos pēc sižeta, apliecina tikai to, ka cilvēki ir gatavi aprunāt tos, kas gatavi skaļi pateikt, ko domā liels cilvēku daudzums un kādēļ tad cilvēki patiesībā brauc prom!

Lasi arī: `Spļāva virsū un sita`: Kašers pastāsta par savu pagātni

Kāds vīrietis vārdā Edgars Twitter ierakstījis : “Tādai Treiju ģimenei varu ieteikt tikai vienu, brauciet vien tālāk uz ziemeļiem. Tesko centrā nemaksā tik labi, cik vaļu tauku medniekiem aiz polārā loka, brauciet tur ar visiem saviem radiem!” Un šādi asi komentāri tikuši izteikti ļoti daudzi, bet tas nebūt nav bijis viss!

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru