Smalka ironijas deva par pāriem ar stāžu. Kamasūtras pozas, kurās jūs atpazīsiet paši sevi!

Precētiem pāriem, kuri jau sen dzīvo kopā, ir īpašas attiecības. Ko tur lai saka – ja viņi spējuši sadzīvot desmit un vairāk gadu, to var salīdzināt ar varoņdarbu. Ja pēc tik ilgas kopdzīves laulāto starpā vēl ir saglabājusies dzirkstelīte, tad tā ir 100% uzvara!

 

Tomēr, lai ko mēs nedarītu, ar laiku šī dzirkstelīte pāra starpā sāk apdzist, taču tas nenozīmē, ka arī mīlestība sāk zust – tā vienkārši pāriet citā līmenī. Tu un tava otrā pusīte esat izveidojuši īstu cīņas vienību, kura kopā pārvar jebkādas nedienas.

 

Palūkojies, kā komiķi ir paironizējuši par prioritāšu maiņu ilgas laulības laikā. Tici vai nē, bet šajās bildēs un stāstos ir tik daudz patiesības! Piemēram, es daudzās bildēs atpazīstu savu ģimeni!

 

 “Mājienu” poza

Sieva noliecas pie vīra pēdām, lai savāktu viņa izmētātās drazas un saslaucītu netīrumus, šādi sniedzot mājienu, ka dzīvesdraugam ir pienācis laiks palīdzēt mājokļa uzkopšanā.

“Trauku mazgājamās mašīnas” poza

Piemērota poza lomu spēlēm: vīrs un sieva līdzdarbojas pie izlietnes – vīrietis mazgā traukus un katlus, kamēr sieviete dod rīkojumus, citādi laulātais draugs visu darīs nepareizi.

“Aromātiskā” poza

Šo pozu var izmantot tikai tie dzīvesdraugi, kas ir rūpīgi iepazinuši sava partnera smalkākās ķermeņa daļas un sen jau atmetuši “pieklājības normas”. Tas nozīmē, ka vīrs var palaist purkšķi un neatvainoties sievai par to.

“Nebija laimes, bet nelaime palīdzēja” poza

Laulātie sēž mīļi sadevušies rokās, kamēr kādas cits pāris strīdas. Šāda savienība ir nesagraujama, mīlestība – bezgalīga.

“Trešais nav lieks” poza

Šī ir klasiska poza pāriem, kas ir kopā diezgan sen. Tās būtība ir tāda, ka viņu mīlas spēlēs iejaucas bērns, kas ir pamodies, jo no kaut kā nobijies, un pārvācas nakšņot uz vecāku guļvietu.

Poza “Trešais ir lieks un nevietā”

Šī poza tiek izmantota tad, kad sieva nolemj veikt pārkārtojumus mājoklī un šim nolūkam noalgo muskuļotu vīrieti, nevis pasauc palīgā laulāto draugu. Kamēr viņa bauda spēcīgā krāvēja auguma aprises, vīrs griež zobus, jo jūtas kā pilnīgs stulbenis.

“Šopaholiķa” poza

Pienācis laiks izstaigāt veikalus: sieva pieprasa, lai vīrs dotos līdzi, kamēr viņš tēlo beigtu vai izdomā daudz ko citu, lai tikai izvairītos no šāda likteņa pavērsiena.

Lasi arī: Šī sieviete nopirka spilvendrānas ar ziedu apdruku. Kad mājinieki ieskatījās zīmējumā, viņi bija šokā!

“Ož pēc deguma” poza

Vīrs ierauga, ka sieva tuvojas viņa klēpjdatoram, bet tur atvērta sarakste ar Anniņu, ar kuru viņš skolas laikā vienreiz bija pabučojies. Vīrs strauji aizcērt ciet datoru. Šķiet, ka viņam tūdaļ “mazgās galvu”.

“Uz laukiem pie vectētiņa” poza

Ir pienācis brīvlaiks, bērni devušies pie vectētiņa (vecmāmiņas). Lieliska iespēja kārtīgi izgulēties. Bet – lai pilnīgi nekas netraucētu īstenot šo ieceri, abi laulātie iedzer kārtīgu miega zāļu devu.

“Klusa saruna pašai ar sevi” poza

Beidzot visi devušies savās gaitās – bērni pie vecvecākiem, vīrs – uz futbola maču. Tagad sievai var izbaudīt savu iemīļoto pozu un gremdēties pilnīgā vienatnē: izdzert glāzi vīna, pasnaust siltā vannā un nejauši iemest ūdenī uz vannas istabu līdzpaņemto grāmatu.

Neaizmirsti dalīties ar šo ziņu ar citiem! Kas zina, varbūt kādam pārim vienkārši vajag nedaudz pasmieties par vairākām šeit iekļautajām pozām. Ja nu pēkšņi tas palīdzēs mazināt spriedzi viņu attiecībās un uzlabot tās?

 

 

.

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru