Tukumā koki kapos izrauti ar visiem zārkiem (+FOTO)

Vētras skarto Tukuma novadu šodien pieskandina motorzāģu rūkoņa, un tā tik drīz nemitēsies. Vētras radītā postaža ir pamatīga – nogāzti neskaitāmi daudz koku, pļavās mētājas lielformāta reklāmas, bet kādai mājai Kuldīgas ielā pat norauta daļa jumta, taču iedzīvotāji ir apņēmības pilni mesties cīņā ar stihijas radītajām sekām.

Šlokenbekas muižas parkā, ko dabas stihija arī nav saudzējusi, rit aktīvi vētras seku novēršanas darbi. Dažāda gada gājuma cilvēki, gan jauni, gan veci, zāģē lielākos zarus, krauj tos kravas mašīnā, kas tālāk tos nogādā citviet. Kā stāsta viens no muižas darbiniekiem, vētra pamatīgi paplosījusi arī vietējos mežus. Braucam lūkot!

 

Pāris kilometru attālumā no Šlokenbekas muižas paveras apokaliptisks skats. Vairāku metru augstie koki, kas no zemes izrauti ar visām saknēm, nogāzušies garās rindās, taču turpat pāri ceļam esošā mežmala palikusi absolūti neskarta. Līdzīga aina paveras citos Tukuma novada mežos, kuros arī aktīvi norit sakopšana.

Smagi cietusi arī ēka Kuldīgas ielā, Tukumā, – tur mājai norauta daļa jumta. Kā portālam TVNET pastāstīja viena no mājas iedzīvotājām, vakar vakarā krusa bijusi tik pamatīga, ka licies – logus izdauzīs! “Neko tādu savā mūžā neatceros,” piebilst iedzīvotāja.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru