Zīdainis rāpo pa ceļu, vecāki asinīs – smagi cietušas trīs personas, tai skaitā gadu veca meitenīte

Šausmīga ziņa šokējusi latviešus 2019.gada 30.jūlija rītā, kad cilvēki tika informēti par šausmīgu avāriju Nīcas pagastā. 26.jūlija rītā, ap plkst. 6:30, Nīcas pagastā apgāzās un ielidoja grāvī ”Opel Astra” auto, vēsta ”liepajniekiem.lv”.

Smagas traumas guva gan auto vadītājs, gan arī divi pasažieri – sieviete un nepilnu gadu veca meitenīte. Visas personas uzreiz pēc negadījuma tika nogādātas Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Smagākais stāvoklis ir 1994.gadā dzimušajai sievietei, kas cieta avārijā. Viņa atrodas reanimācijā.

”Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Pašlaik tiek skaidroti notikušā apstākļi, bet uzreiz varu pateikt, ka vīrietis auto vadīja 2,20 promiļu reibumā, kā arī bez autovadītāja apliecības [tiesībām],” pastāstīja portālam ”liepajniekiem.lv Valsts Policijas pārstāve Madara Šeršņova.

 

Pārstāve no policijas pastāstīja arī sīkāk par visu notikušo. Negadījums noticis uz autoceļa Liepāja – Lietuvas robeža un tajā cieta 1994.gadā dzimusi sieviete, 1992.gadā dzimis vīrietis un 2018.gadā dzimusi meitenīte.

 

”Kopā ar saviem kolēģiem braucām uz Viļņu, lai nokārtotu biznesa darīšanas. Manuprāt, bijām aptuveni 36 kilometrus no Liepājas, kad ieraudzījām, ka pa ceļu rāpo mazs bērniņš. Nostāk uz ceļa malu bija sieviete, bez redzamām dzīvības pazīmēm,” par šausminošo notikumu stāsta aculiecinieks Viktors.

 

Dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru