Vecāku skarbā pieredze. Visu dzīvi ieguldījām dēlā, tagad viņš mūs apsaukā par ubagiem un neveiksminiekiem

Man ir četrdesmit gadu, mans vīrs ir piecus gadus vecāks. Mēs dzīvojam saskanīgā laulībā. Izaudzinājām dēlu Jāni, kuram nesen apritēja divdesmit trīs gadi.

Nesen mūsu atvase paziņoja, ka vēlas dzīvot atsevišķi. Mums nekas pret to nebija iebilstams – puisis ir pilngadīgs, pienācis laiks sākt savu dzīvi. Tikai izrādās, ka savu personisko dzīvi Jānis ir nolēmis veidot tikai uz mūsu, vecāku, rēķina. Viņš nevēlas dzirdēt mūsu priekšlikumus par dzīvokļa īrēšanu. Tā vietā viņš pieprasa, lai mēs viņam nopērkam vienistabas dzīvokli.

Mēs nekad neesam pelnījuši miljonus, vienmēr dzīvojām atbilstoši līdzekļiem. Jānis bija paēdis, labi ģērbies, valkāja tikai ārvalstu firmu apģērbu. Viņam vienmēr tika izsniegta kabatas nauda, mēs nekad nežēlojām līdzekļus dažādiem pulciņiem un papildu nodarbībām. Ar mūsu palīdzību dēls iestājās arī universitātē: gatavojāmies iestājeksāmeniem kopā ar labākajiem privātskolotājiem.

Lasi arī: Man 63, vīram – gandrīz 70. Nesen mēs iesniedzām šķiršanos pēc 35 gadu kopdzīves, jo viņš atrada jaunības mīlu

Mums ir savs divistabu dzīvoklis. Kopš bērnības dēlam bija atsevišķa istaba, kurā viņš lieliski pavadīja laiku. Neviens nekad viņam netraucēja: ja gribi, aicini ciemos draugus, ja gribi – meiteni. Dēls pats ar nelielu tēva palīdzību veica savas istabas remontu un labiekārtošanu, stāsta puiša māte.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Inta</cite>

  Nu ko izaudzināts liekēdis, patērētājs, pats vēl pirkstu nav pakustinājis. Vecāki visu laiku bāza knābī, lai tikai dēliņam būtu labi, un te ir pateicība. Vajag attaisīt durvis, visa plašā pasaulē vaļā un jūra līdz ceļiem. Lai lido, un dzīvo atsevišķo, bet ne uz vecāku rēķina un tiranizējot. Izaudzināts nepateicīgs dīkdienis.vecāki dzīvokli savā mūžā nopeln>juši, laiks to darīt dēlam, ir visādas iespējas. Nevajag pakļauties jaunajam bezkauņam. .

 • <cite class="fn">Njaaaa</cite>

  Ar kāju pa pakaļu un lai iet naudu pelnīt, lupata ne virietis👌

 • <cite class="fn">Sarmīte</cite>

  Nepateicība pasaules alga! (latviešu sakāmvārds)
  Kaut kad cilvēkam ir jākļūst pieaugušan, nekļuva 18 gados, tad pienācis laiks kļūt pieaugušam 23 gados un veidot savu dzīvi. Vecāki vēl jauni un arī grib dzīvot.

 • <cite class="fn">Anonymous</cite>

  Klasisks piemeers,kaa lutinot izaudzinaats nekam nederiigs viirietis,kursh veelaak nepratiis uznjemties atbildiibu par savu gjimeni. Vainiigi ir vecaaki,kuri nepareizi audzina.Varbuut veel nav par veelu,vnk izmest no maajas un viss,lai pats kuljas taalaak.Cik var?

 • <cite class="fn">Melita</cite>

  Nemaz negribas ticēt, ka tik nekaunīgi pret vecākiem var izturēties bērni. Ja puisim pie vecākiem nepatīk, var taču pats veidot savu dzīvi. Visa pasaule vaļā. Vai vēl jaukāk, — lai puisis sameklē kādu bagātu dāmu ar dzīvokli, un problēmas būs atrisinātas. Vecāki vēl tīri jauni, vēl ilgi līdz pensijai, bet ja ir tik nekaunīgs dēls, jau laicīgi pašiem jāsāk rūpēties par savām vecumdienām.

 • <cite class="fn">vincents</cite>

  Noteikti tādu no mājas ārā ,Tādiem viueta atsevišķi jo vairāk lutinās jo būs sliktāk .

Pievienot komentāru