Vēdergāzes, vemšanas reflekss un vairākas citas neveiklas situācijas seksa laikā. Nekaunies, tās piedzīvojuši teju visi!

Ja tu pusaudža gados iedomājies intīmo tuvību kā kaislīgu, romantisku divu dvēseļu savienošanos, tu, iespējams, biji satriekts, kad beidzot pazaudēji nevainību un uzzināji, ka sekss nav nemaz tik skaists. Jā, intīmo brīžu laikā nereti notiek neveiklas un dīvainas lietas, piemēram šādas:

1.Tu aizmirsi izņemt no maksts tamponu

Bieži sastopama situācija ir, ka sieviete pirms nodarbošanās ar seksu aizmirst par tamponu makstī. Tāpēc nomierinies, pasaulē tu neesi viena tāda!

2. Spermas iztecēšana

Ja tu seksa laikā neizmanto prezervatīvu un nepiekop pārtraukto dzimumaktu, partnera sēkla periodiski paliek tavā makstī un pēc tam izplūst no tās. Bet dažreiz tas nenotiek uzreiz. Sperma var izplūst pat pēc dažām stundām, kad tu jau nodarbojies ar kaut ko pilnīgi citu. Tāpēc izdari sev pakalpojumu – nēsā biksīšu ieliktnīšus – tie tevi glābs no neveiklas situācijas.

3. Vemšanas reflekss

Ja tu sniedz partnerim orālo seksu, pastāv iespēja, ka viņš savu dzimumlocekli ievada pārāk dziļi tavā kaklā. Tad visa tava dzīve sāk mirgot priekšā, cīnoties ar smakšanas sajūtu un vēlmi izvemties.

4. Negaidīta vemšana pārmērīgi uzņemta alkohola dēļ

Tu vari būt piedzēries/piedzērusies kā mārks un nekontrolēt sevi. Kam negadās!

Lasi arī: Pirms nodarboties ar seksu, vienmēr uzvelku zeķes… Uzzinot, kādēļ, arī tu to darīsi!

5. Netīras apakšbikses

Tu izģērbies partnera priekšā, bet pirms viņa atnākšanas esi aizmirsusi uzvilkt smukas un tīras apakšbiksītes. Tagad viņš ierauga tevi izstaipītās “semeikās”, kuras klātas ar menstruālo asiņu plankumiem un maksts gļotām.

6. Nepatīkama smaka no mutes

Vēl viens brīnišķīgs rīts ar lielisku partneri! Tikai tāda sajūta, ka viņa/viņas mutē kāds ir nosprādzis. Tāpēc pirms nodarboties ar seksu no rīta, noteikti iztīriet zobus, dāmas un kungi!

7.Skaņas no maksts jeb gaisa purkšķi


Seksa laikā maksts sieniņas izplešas, lai tajā iekļūtu dzimumloceklis. Kad tas ieiet makstī, dzimumloceklis it kā iegrūž makstī gaisu. Pozas maiņa vai dzimumlocekļa dziļa ievadīšana izspiež gaisu — tādējādi arī rodas šī skaņa.

Tā mēdz notikt arī pēc intīmā akta, kad maksts samazinās līdz savam parastajam izmēram un atkal izplūst liekais gaiss. Kaut arī šo skaņu kāds, iespējams, uztver kā apkaunojošu, tā ir pilnīgi normāla parādība.

8. Anālās gāzes


Jā, anālās gāzes seksa laikā ir iespējamas. Pusdienās neēd lēcas vai zirņus, lai izvairītos no patvaļīgas gāzu izdalīšanās, kad mīlējies.

9. Defekācija


Vairāki cilvēki netīšām nosmērē palagu, jo nav kārtīgi noslaucījuši pēcpusi pēc tualetes apmeklējuma. Daži cilvēki nejauši apkakājas anālā seksa laikā vai pēc tā. Ir arī tādi, kas gūst seksuālo apmierinājumu defekācijas laikā.

10. Negaidītas mēnešreizes


Sievietes ne vienmēr var pilnīgi precīzi paredzēt, kad viņām būs kritiskās dienas. Nav izslēgts, ka asiņošana var sākties tieši seksuālā akta laikā.

Avots: chudesa.site

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru