Zodiaka zīmju attiecību saderības horoskops

 

Uzzini, ar kuru no zodiaka zīmēm tev ir vislabākā saderība!

Auns

Auns un Auns – neveiksmīga savienība, Auns vienmēr centīsies parādīt citam Aunam, ka ir pārāks par viņu. Pat mazākais nieks var likt Aunam aizsvilties, tāpēc šī savienība ir visai bīstama – dažreiz divi plusi dod lielu treknu mīnusu.

 

Auns un Vērsis  – vecais teiciens “kas ķīvējās, tas mīlējās” , nav par šo pārīti. Aunam ar Vērsi var būt izcilas profesionāla rakstura attiecības, taču ne  romantiskas attiecības visbiežāk noved pie graujoša fiasko.

 

Auns un Dvīnis – viņu attiecības līdzinās piedzīvojumam – katra diena nes jaunas pozitīvas vēsmas Auna un Dvīņa attiecībās. Šīs zodiaka zīmes viena otru papildina ideāli, jo spēj rast kompromisu jebkurā situācijā.

 

Auns un Vēzis – pēc pirmā mīlas skurbuļa seko naids, strīdi, un beigu beigās paši īsākās attiecības Auna un Vēža dzīvē.

 

Auns un Lauva – attiecībās papildina viens otru, lai gan bez kaislīgiem strīdiem neiztiek, bet parasti pēc šādiem strīdiem seko ne mazāk  izlīgšana. Pateicoties tam, ka Aunam un Lauvai piemīt neizsīkstošs radošums gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē, viņu attiecības nekad nav garlaicīgas.

 

Auns un Jaunava – šīm abām zodiaka zīmēm ir tik maz kas kopīgs, ka nekas labs no viņu attiecības nesanāks.

 

Auns un Svari – sader kopā kā cimds ar roku. Šo zodiaka zīmju panākumu atslēga attiecībās ir harmonija un laba humora izjūta.

Auns un Skorpions – lieliska saderība guļamistabā, bet ārpus tās valda naids, dusmas un strīdi. Starp šīm zodiaka zīmēm valdošā kaisle vienkārši nav spējīga izdzīvot ikdienā.

 

Auns un Strēlnieks – ja vien Auns un Strēlnieks spēj apvaldīt savas ambīcijas un lepnumu , viņi dzīvo mierā un saticībā. Galvenais, kas jāatceras šīm zodiaka zīmēm neuztraukties par niekiem un koncentrēties uz pozitīvo nevis negatīvo, citādāk šīs attiecības līdzināsies vulkāna izvirdumam, kuru neviens nespēs apturēt.

Auns un Mežāzis – pievelk viens otru kā magnēts. Katrs mirklis, ko šīs zodiaka zīmes pavada kopā līdzinās romantiskai idillei, kādu parasti var redzēt tikai filmās.

 

Auns un Ūdensvīrs – Auna ugunīgais temperiments piešķiļ uguntiņu, savukārt pārmaiņas mīlošais miermīlīgais Ūdensvīrs rada harmoniju un romantiku attiecībām, kas padara šo savienību ideālu.

 

Auns un Zivis – jo vairāk kopīgu interešu abiem ir, jo veiksmīgākas šīs attiecības ir. Apkārtējiem viņu attiecības varētu likties negatīvas un dīvainas, bet tieši abu zodiaka zīmju savdabīgums piedod odziņu šai savienībai.

 

Vērsis

 

Vērsis un Vērsis – abu lielais ego, spītība un nevēlēšanās meklēt kompromisus, konflikta situācijām, padara šīs attiecības mokošas abiem partneriem.

 

Vērsis un Dvīnis – pārsvarā attiecības ir harmoniskas, ja vien abi ir spējīgi apvaldīt savu greizsirdību.

 

Vērsis un Vēzis – attiecībās starp šīm zodiaka zīmēm, valda saticība, mīlestība un harmonija. Viennozīmīgi vissaderīgākais tandēms zodiaku zvaigznājā.

 

Vērsis un Lauva – attiecības ir mīlestības un kaisles pilnas, bet bieži vien, ar to ir par maz lai Vērsis un Lauva varētu izveidot ilglaicīgas attiecības.

 

Vērsis un Jaunava – savienība, kas ierakstīta debesīs. Vērsis un Jaunava papildina viens otru ideāli, kas ir galvenais stūrakmens viņu attiecībās.

 

Vērsis un Svari – sīkumainība un patstāvīga savstarpējā kritika lēnām nogalina šīs attiecības. Šī savienība ir spējīga uzturēt tikai profesionālas attiecības, bet privātajā dzīvē šīs zodiaka zīmes drīzāk līdzinās ļaunākajiem ienaidniekiem nevis pārim.

 

Vērsis un Skorpions – šo abu zodiaka zīmju pārstāvjiem parasti ideāla seksuālā saderība, bet nopietnas attiecības starp Vērsi un Skorpionu izveidojas ļoti reti.

 

Vērsis un Strēlnieks – ļoti reti izveido attiecības, jo bieži vien starp šīs zodiaka zīmes viena otru nepievelk nedz fiziski, nedz garīgi. Vērsim un Strēlniekam ir tik maz kopīga, ka viņu starpā nevar izveidoties pat draudzība, nemaz nerunājot par attiecībām.

 

Vērsis un Mežāzis – visveiksmīgākā savienība – viņi viens otru pievelk gan garīgi, gan fiziski.

Vērsis un Ūdensvīrs – attiecības līdzinās amerikāņu kalniņiem – te augšā, te lejā. Ja vien abi ir spējīgi pārkāpt pāri savam lepnumam un paiet viens otram solīti pretīm var izveidot ilglaicīgu savienību.

 

Vērsis un Zivis – ne velti mēdz sacīt ka ārējais izskats mēdz būt maldīgs – lai gan ārēji Zivis un Vērsis izskatās laimīgi, realitātē šīs attiecības ir balstītas uz to ka Zivis pilda visas Vērša iegribas, kā rezultātā parasti jūtās nelaimīgas.

 

Dvīnis

 

Dvīnis un Dvīnis – attiecības ir brīvas un nepiespiestas. Dvīņiem var būt lieliska draudzība, īslaicīgs romāns, kas reti kad pāraug nopietnākās attiecībās.

 

Dvīnis un Vēzis – starp šīm zodiaka zīmēm valda pilnīga saskaņa – ja nepieciešams viņi ir spējīgi viens otrs atbalstīt, uzmundrināt un motivēt. Šādas attiecības visbiežāk noved pie laulības.

 

Dvīnis un Lauva – attiecības parasti sākās ar draudzību, kas lēnām var pāraugt daudz nopietnākās attiecībās, kas savukārt pāraug laulībā.

 

Dvīnis un Jaunava – ja vien abas zodiaka zīmes ir spējīgas atrast kopīgu valodu un intereses, ir spējīgi konflikta situācijās atrast kompromisu ir iespējams izveidot stipras un ilglaicīgas attiecības.

 

Dvīnis un Svari – katras zodiaka zīmes pārstāvis papildina attiecības savā veidā – Svari dod līdzsvaru un mieru, savukārt radošais Dvīnis gādā par to, lai abiem nekad nebūt garlaicīgi.

 

Dvīnis un Skorpions – attiecības ir līdzinās vairāk cīņai par varu nevis harmoniska savienībai. Attiecības ir iespējamas tikai tad, ja viens no viņiem dominē attiecības – visbiežāk par noteicēju attiecībās kļūst Dvīņi.

 

Dvīnis un Strēlnieks – smaga savienība, ber bieži sastopama. Pārsvarā Dvīņa un Strēlnieka attiecības balstās uz savstarpējo labuma gūšanu vienam no otra.

 

Dvīnis un Mežāzis – šo zīmju savienība ilgākā laika posmā līdzinās bumbai ar laika degli – nav zināms, kad tā sprāgs, bet ir skaidri zināms, ka tā sprāgs.

 

Dvīnis un Ūdensvīrs – lai gan abu starpā ir daudz strīdu un nesaskaņu, tas nekaitē abu attiecībām. Galvenais ir neapvainoties par sīkumiem un spēt rast kompromisu.

 

Dvīnis un Zivis – attiecībās nav spējīgi rast kompromisus neskaitāmajos strīdos. Pārsvarā šai savienībai lemts īss mūžs, jo Dvīņa ego un aizvainotais lepnums neļauj paskatīties uz situāciju objektīvi, savukārt Zivis nav spējīgas pieņemt Dvīņu nepatstāvību.

 

Vēzis

Vēzis un Vēzis – abu attiecības ir tik vētrainas, kā meksikāņu seriālu varoņiem – te viņi ir laimīgi kopā, te šķirās, te raud un neieredz viens otru, te mīl līdz kapa malai.

 

Vēzis un Lauva – abu starpā valda mīlestība, attiecības vienmēr ir interesantas un kaislīgas, bet ar to lielākoties ir par maz, lai izveidotu ilglaicīgāku savienību.

 

Vēzis un Jaunava – nosvērtas un pozitīvas attiecības. Jaunavas pielāgošanas spējas palīdz tikt galā ar allaž kaprīzo Vēzi, kura nedrošība brīžiem neļauj ieraudzīt labo. Jaunava ir spējīga sniegt Vēzim patstāvības sajūtu attiecībās.

 

Vēzis un Svari – attiecībās katrs ir pats par sevi. Viņu attiecības līdzinās vairāk darbam, kurš ir jāpaveic perfekti nevis, lielai mīlestībai.

 

Vēzis un Skorpions – vieno kopīgas intereses un aizraušanās, bet ja vien dod vaļu saviem smagajiem raksturiem attiecības līdzinās orkānam, kas nones visu savā ceļā.

 

Vēzis un Strēlnieks – kolorīta savienība – abu zodiaka zīmju plusi un mīnusi tikai nostiprina viņu jau tā stabilās attiecības, kas ne reti noved pie ilgas un laimīgas laulības dzīves.

 

Vēzis un Mežāzis – patstāvīgie strīdi abu starpā, cīņa par varu, un nespēja ieklausīties savā partnerī noved pie attiecību izjukšanas.

 

Vēzis un Zivis – attiecības nav vieglas, bet ja vien abi ir spējīgi rast kompromisu un ziedot kaut ko otra labā, attiecības ir harmoniskas un pilnas mīlestības un mīļuma.

Vēzis un Ūdensvīrs – viņu attiecības atgādina divus kuģus jūrā – te satiekas, te šķiras.

 

Raksta turpinājumu lasi nākamajā lapā: 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru